Desmit OT Mežsaimniecības, kokizstrādājumu un medību nodaļas absolventi studēs LLU Foto (0)

4. jūlijā, 16:14

Izlaidumu aizvadījuši arī Ogres tehnikuma  (OT) Mežsaimniecības, kokizstrādājumu un medību nodaļas absolventi – mežsaimniecības tehniķi, meža mašīnu operatori un mehāniķi, kokizstrādājumu un mēbeļu galdnieki, namdari.

Pieteikšanās mācībām pieaugušajiem sāksies vasarā (0)

4. jūlijā, 10:38

Šī gada jūlija otrajā pusē paredzēta piektā pieteikšanās kārta mācībām Eiropas Savienības (ES) fondu pieaugušo izglītības projektā "Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide", kurā strādājošie iedzīvotāji varēs izvēlēties mācības dažādās nozarēs.

Mācības Ogres tehnikumā – labs pamats darbam un tālākām studijām Foto (0)

3. jūlijā, 12:38

Ogres tehnikuma (OT) Viesnīcu un restorānu pakalpojumu nodaļu šogad absolvēja 46 jaunie profesionāļi – 17 viesmīlības pakalpojumu un 20 ēdināšanas pakalpojumu speciālisti, kā arī 9 pavāri, kas izglītību ieguvuši izglītības programmu īstenošanas vietā Rankā.

Ogres tehnikumu pirmo reizi tā vēsturē absolvē vides labiekārtojuma un objektu dizaina speciālisti Foto (0)

30. jūnijā, 22:53

30.jūnijā diplomus par profesionālās vidējās izglītības iegūšanu saņēma Ogres tehnikuma Dizaina un mākslas nodaļas 28 absolventi, no kuriem 11 ieguva vides labiekārtojuma un objektu dizaina speciālista kvalifikāciju.

Ogres tehnikums aicina uz Informatīvo dienu (0)

14. jūnijā, 09:55

16.jūnijā plkst.11.00 Ogres tehnikums Ogrē un izglītības programmu īstenošanas vietā Rankā gaida interesentus uz Informatīvo dienu. 

Ogrenet