Atgriezties pie raksta

Darba tirgū ienāk jaunie viesmīlības un ēdināšanas pakalpojumu speciālisti Foto

Ogres tehnikumu (OT) absolvējuši pirmie Viesnīcu un restorānu pakalpojumu nodaļas audzēkņi, kuri pirms četriem gadiem pirmo reizi tehnikuma vēsturē iesaistījās darba vidē balstītās mācībās.

Profesionālās vidējās izglītības diplomus, iegūstot kvalifikāciju "Viesmīlības pakalpojumu speciālists", "Ēdināšanas pakalpojumu speciālists", "Maizes un miltu konditorejas izstrādājumu speciālists", saņēmuši 28 Ogres tehnikuma (OT) absolventi.


Diplomus par profesionālo vidējo izglītību absolventiem pasniedza OT direktore Ilze Brante, Viesnīcu un restorānu pakalpojumu nodaļas vadītāja Ineta Rumpētere un audzinātājs Dmitrijs Usins. Labākie audzēkņi reizē ar diplomu saņēma arī Pateicību par ieguldījumu Ogres tehnikuma attīstībā un goda žetonu.


"Mēs kopā esam daudz paveikuši un guvuši pieredzi, bet mums vienmēr jāpieņem jauni izaicinājumi. Ogres tehnikumam jauns izaicinājums bija darba vidē balstītās mācības. Mēs esam paraugs citām profesionālās izglītības iestādēm, un šobrīd tā jau ir ikdiena, ka mūsu audzēkņi jau no pirmā kursa iegūst praktiskās zināšanas ciešā sadarbībā ar darba devējiem," savā uzrunā norādīja I.Brante.


Absolventus bija ieradies sveikt arī SIA "Malevss", restorāna "Policijas akadēmija ’98" un SIA "SierŠtelle" īpašnieks Māris Legzdiņš, kura vadītājos uzņēmumos noritēja darba vidē balstītās mācības.


"Ja paraugāmies pagātnē, tad pirms četriem gadiem jūsu vērtība bija daudzas reizes zemāka, nekā tā ir šobrīd, kad jūs esat ļoti gaidīti darba tirgū. Gan savā, gan citu uzņēmēju vārdā varu teikt, ka gan ēdināšanas pakalpojumu speciālisti, gan viesmīlības pakalpojumu speciālisti ir ļoti vajadzīgi Latvijā," sacīja M.Legzdiņš.


Viesnīcu un restorānu pakalpojumu nodaļas absolventiem izlaidumā izskanēja daudz labu vēlējumu un pateicību par aizvadītājiem četriem mācību gadiem Ogres tehnikumā.


Šo profesiju pārstāvji ir ne vien pieprasīti darba tirgū, arī tehnikumā bez viņu prasmes un talanta pielietojuma nenotiek neviens nozīmīgs pasākums. Viņi gatavojuši ēdienus, klājuši  galdus un apkalpojuši augsta ranga viesus, kas apmeklējuši Ogres tehnikumu, tajā skaitā Pasaules Bankas, Eiropas Komisijas, starptautisko projektu dalībniekus no dažādām Eiropas valstīm, sadarbības partnerus, vēstniekus, ministrus un izglītības iestāžu direktorus, saņemot par savu darbu atzinību un sajūsminātus "paldies".


"Apsveicu ar pirmo nopietno izglītības diplomu jūsu dzīvē! Ceru, ka jūsu ceļš uz sasniegumiem un panākumiem neapstāsies un sekos vēl citi – augstākas pakāpes – diplomi," sveicot absolventus, sacīja Viesnīcu un restorānu pakalpojumu nodaļas vadītāja Ineta Rumpētere. "Taču, lai ko jūs izvēlētos un darītu, paņemiet līdzi savā dzīves ceļā darba mīlestību, jo tas ir galvenais, kas cilvēku ved uz panākumiem un virsotnēm!"

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/OT/39104

2017. gada 2. jūlijā, 13:25, Ogres tehnikums
Ogrenet

Jaunākie komentāri

lapsiņa • 2017. gada 2. jūlijā, 20:24
O, to jau tur prot. Tērē naudu, paši sevi liela.
Pumpa • 2017. gada 2. jūlijā, 18:47
Par valsts naudu vairāku gadu garumā štancē speciālistus, kuru profesiju pilnībā var apgūt pāris mēnešus pastrādājot to darbiņu.
• 2017. gada 2. jūlijā, 16:48
Uzreiz var redzēt - brošas meičas. Dievs dod, lai tikai bumbierenes nesāk te postot...

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet