Atgriezties pie raksta

OT Dizaina un mākslas nodaļas absolventi svin izlaidumu Foto

Profesionālās vidējās izglītības diplomus saņēmuši 46 Ogres tehnikuma (OT) Dizaina un mākslas nodaļas absolventi – interjera un vizuālās reklāmas noformētāji, multimediju dizaina un apģērbu dizaina speciālisti.

Diplomus par profesionālo vidējo izglītību izsniedza OT direktore Ilze Brante, Dizaina un mākslas nodaļas vadītāja Velga Kaļeiņikova un grupu audzinātāja Violeta Ozola. Labākie audzēkņi reizē ar diplomu saņēma arī Pateicību par ieguldījumu Ogres tehnikuma attīstībā un Goda žetonu.


OT direktore Ilze Brante, sveicot absolventus, pateicās audzēkņiem, viņu vecākiem, radiem, draugiem, pedagogiem, sadarbības partneriem, Ikšķiles novada pašvaldībai un darba devējiem par kopsadarbību, sasniedzot rezultātu – iegūtu diplomu par profesionālo vidējo izglītību un profesionālo kvalifikāciju.


"Tagad jums priekšā atkal stāv atvērtas durvis un izvēle, ko darīt tālāk – mācīties, sākt vai turpināt darba gaitas, vai darīt abas lietas kopā. Es novēlu jums izvirzīt augstus mērķus. Jo augstākus mērķus jūs izvirzīsit, jo vairāk jūs sasniegsit!" – vēlēja I.Brante.


OT absolventus bija ieradies sveikt Ikšķiles novada pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieks Juris Saratovs: "Tā kā Ogres tehnikums lielākoties ir izvietots Ikšķiles novadā, un Ikšķiles novada moto ir "Labs sākums!", tad vēlos to nedaudz pārfrāzēt un teikt: "Ogres tehnikums ir labs sākums!". Jūs esat izdarījuši ļoti labu izvēli, un, lai visas tās zināšanas un prasmes, ko jūs esat ieguvuši tehnikumā, pavada jūs tālākajā dzīvē un viss izdodas!"  

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/OT/39105

2017. gada 2. jūlijā, 16:47, Ogres tehnikums
Ogrenet

Jaunākie komentāri

apsis • 2017. gada 2. jūlijā, 22:53
Dizaineri?Nu, nu.Topošās Maxsima kasieres.nevairāk.
Interese • 2017. gada 2. jūlijā, 20:31
Vai tiešām ogrenet ir tehnikuma mājaslapa?

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet