Atgriezties pie raksta

Pārbūvēs Ogres tehnikuma dienesta viesnīcu "Aizupēs" Foto

6.septembrī Ogres tehnikums (OT) noslēdzis būvdarbu līgumu ar  SIA "Torensberg", kas rekonstruēs OT dienesta viesnīcu "Aizupēs".

"Tas ir svinīgs brīdis, jo mēs turpinām īstenot Eiropas Reģionālās attīstības fonda projektu, lai izveidotu Ogres tehnikumu par vienotu mācību kompleksu. Tā kā mums trūkst modernas dienesta viesnīcas, tad ar šo līgumu mēs uzsāksim dienesta viesnīcas rekonstrukciju. Viesnīca "Aizupēs" ir slēgta kopš 2014.gada 19.maija, gaidot to brīdi, kad tā pārvērtīsies skaistā, modernā ēkā. Pamatojoties uz izsludināto iepirkumu, konkursā uzvarējusi SIA "Torensberg", ar kuru šodien parakstām būvniecības līgumu," sacīja OT direktore Ilze Brante. 


Līgumu parakstīja OT direktore Ilze Brante un SIA "Torensberg" valdes loceklis Aleksandrs Kreicers. 


"Paldies par uzticēto iespēju pārbūvēt Ogres tehnikuma dienesta viesnīcu. Mūsu uzņēmumam ir liela pieredze dažādu izglītības iestāžu būvniecībā, un mēs šos darbus veiksim kvalitatīvi," pēc līguma parakstīšanas solīja A.Kreicers. 


Pārbūves darbu izpildes termiņš ir 10 mēneši kopš līguma noslēgšanas.  


"Veikto darbu rezultātā esošā dienesta viesnīca tiks pārbūvēta par modernu dienesta viesnīcu. Vienā istabiņā dzīvos divi audzēkņi, abām istabiņām būs kopīgs sanitārais mezgls, duša un virtuvīte, kas atbildīs mūsdienu prasībām. Ja ne gluži nākamā mācību gada sākumā, tad sākot ar 2019.gada 1.janvāri audzēkņi varēs ievākties jaunajā dienesta viesnīcā," informē OT Projektu nodaļas vadītāja Sigita Jasinska. 


Kopš slēgta dienesta viesnīca "Aizupēs", audzēkņi  izmitināti dienesta viesnīcās Jaunatnes ielā 3 un Upes prospektā 18. Abās viesnīcās kopā šobrīd dzīvo 523 audzēkņi.  


Jaunajā dienesta viesnīcā paredzēta 281 vieta, tāpēc lai audzēkņiem tiktu nodrošināti komfortabli sadzīves apstākļi, tehnikumam nepieciešamas visas trīs viesnīcas. 


Pēc jaunās dienesta viesnīcas nodošanas ekspluatācijā, paredzēts saglabāt un, ieguldot Ogres tehnikuma līdzekļus, izremontēt arī divas esošās dienesta viesnīcas, kur šobrīd dzīvo četri audzēkņi vienā istabiņā.


"Pieprasījums pēc vietām dienesta viesnīcā tikai pieaug. To veicinās arī Ogres tehnikuma iesaistīšanās pieaugušo izglītības projektā. Plānots, ka kopumā būs nepieciešamas ap 600 vietām," norāda S.Jasinska. 


Paralēli dienesta viesnīcas pārbūvei notiek OT multifunkcionālās halles projektēšana, kurā audzēkņi varēs ne tikai sportot un pulcēties svinīgos pasākumos, bet arī aktīvi pavadīt brīvo laiku, ko nodrošinās  trenažieru, aerobikas un horeogrāfijas zāle.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/OT/39613

2017. gada 9. septembrī, 09:26, Ogres tehnikums
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Mr williams • 2017. gada 13. septembrī, 22:49
Jums ir nepieciešama ātra steidzamu kredītu ar relatīvi zemu procentu likmi, kas ir tik zemas, cik 3 %? Mēs piedāvājam uzņēmējdarbības aizdevumu, personas aizdevums, mājas aizdevumu, auto kredīts, studējošā kredīta, parādu neatkarīgi no jūsu kredīta score konsolidāciju aizdevumu utt. Mums ir garantētas saļima pasta nodaļu finanšu pakalpojumus mūsu daudziem klientiem visā pasaulē. Ar mūsu elastīgas kreditēšanas paketes, aizdevumi var apstrādāt un nodota aizņēmējam īsākā laikā laiks, iespējams, sazināties ar mūsu speciālistu konsultācijas un finanšu plānošanai. Ja jums ir nepieciešams Quick aizdevums, sazinieties ar mums pa e-pastu: axlgroups89@gmail.com om

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet