Atgriezties pie raksta

OT ESF finansēto programmu audzēkņi saņem diplomus Foto

Ogres tehnikuma (OT) diplomus par vidējo profesionālo izglītību piektdien saņēma Eiropas Sociālā fonda (ESF) finansēto programmu – Meža mašīnu operators un Datorzinātne – audzēkņi.

Absolventi un grupu audzinātājas zālē ienāca, skanot aplausiem. Un aplaudēt ir par ko, jo izglītība ir vērtība. 


OT direktore Ilze Brante absolventus apsveica ar iegūtu profesionālo kvalifikāciju: meža mašīnu operators, datorsistēmu tehniķis un mežsaimniecības tehniķis.


"Tās visas šodien ir moderno tehnoloģiju specialitātes," sacīja I.Brante, piebilstot, ka tās ir darba tirgū pieprasītas. Absolventu vidū ir arī audzēkņi, kas ar jau iegūtu augstāko izglītību pašmācības ceļā mācījušies, lai nokārtotu profesionālās kvalifikācijas eksāmenu.


OT direktore pateicās audzēkņiem par to, ka viņi izvēlējušies Ogres tehnikumu, pateicās par kopsadarbību un pieredzi, kas gūta, lai tehnikumu attīstītu. Paldies pedagogiem par darbu un sadarbību ar audzēkņiem! Absolventu paveikto – vēl vienu pakāpienu Zinību kalnā – noteikti novērtē arī vecāki un vecvecāki. 


"Mūsu šodienas dzīve ir izaicinājumu pilna. Izmantojiet to!" vēlēja I.Brante. 


Grupu audzinātājas – Baiba Liepiņa un Anita Stikute – īsi raksturoja katru audzēkni, un tad jau nāk pats svarīgākais – diploma saņemšana. 


B.Liepiņa par galveno dzīvē uzskata labus līdzcilvēkus, attieksmi pret darāmo darbu un mērķi, ko katrs vēlas sasniegt. 


Jautāta par nākamajiem absolventiem šajās specialitātes, B.Liepiņa norāda, ka meža mašīnu operatori un datorsistēmu tehniķi šobrīd mācās. 2018.gada janvārī OT plānota audzēkņu uzņemšana  kokvedēju automobiļu vadītāju, lietvežu un ēdināšanas pakalpojumu speciālistu grupās. 


Elmārs Laškovs nu ir diplomēts datorsistēmu tehniķis. "Tā ir moderna specialitāte, pēc tam ir iespēja attīstīties. Ļoti dažādas sfēras, kur pēc tam var doties strādāt. Nav tā, ka izmācies un tev ir tikai viena profesija," viņš stāsta, atklājot, ka par datoriem nopietni sācis interesēties no divpadsmit – trīspadsmit gadu vecuma.


OT diplomus saņēma 12 meža mašīnu operatori, 16 datorsistēmu tehniķi.  2 audzēkņiem profesionālā kompetence vainagojusies ar mežsaimniecības tehniķa diplomu ārpus formālās izglītības sistēmas.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/OT/40025

2017. gada 28. oktobrī, 08:34, Ogres tehnikums
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Andrea Maur • 2017. gada 1. novembrī, 21:35
Aizņemiet savu aizdevumu šodien. Es izsniedz aizdevumus grūtībās nonākušam cilvēkam, kam vajadzīga nauda. Es arī palīdzu ar ieguldījumiem un lielu finansējumu. Jums ir nepieciešama nauda, ​​nevilcinieties sazināties ar mani, lai gūtu labumu no aizdevuma ar gada procentu likmi 3% ar ļoti vienkāršiem nosacījumiem. Uzrakstiet man, lai uzzinātu manus nosacījumus tieši pa e-pastu: andreamaur3@gmail.com

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet