Atgriezties pie raksta

OT audzēknim trešā vieta konkursā "Osta pilsētai" Video

Ar konkursantu darbu izstādi šonedēļ noslēdzies Rīgas brīvostas pārvaldes izsludinātais konkurss "Osta pilsētai", kurā trešo vietu ieguva Ogres tehnikuma (OT) audzēknis Edgars Ļaksa.

Edgars konkursā bija iesniedzis māksliniecisku video, kur redzama ostas darbība viņa skatījumā. Labāko video, kura autors tika pasludināts par uzvarētāju, izraudzījās sociālā tīkla "Facebook" lietotāji. Konkursa lapā tika izvietoti visu finālistu video, un Edgara īsfilma lietotāju vērtējumā ar teju 400 balsīm ieguva trešo vietu, autors saņēma arī veicināšanas balvas no Rīgas brīvostas.


Konkursā piedalīties tika aicināti pamatskolēni, iesniedzot foto vai zīmējumu kopā ar eseju par ostu kā daļu no pilsētas ainavas vai cilvēka ikdienas, kā arī vidusskolēni – iesniedzot īsfilmu par kādu no abām tēmām. Darbi tika izvietoti sociālajos tīklos interaktīvai balsošanai, un darbu, kas saņēma lielāko balsu skaitu, autori savā īpašumā ieguva "Apple" tehniku.


Ar teju 1500 balsīm pirmo vietu un balvu – klēpjdatoru "Apple MacBook Air" starp vidusskolēniem ieguva Bauskas Valsts ģimnāzijas audzēknis Kristers Čakāns (video), bet pamatskolēnu vidū ar vairāk nekā 450 balsīm 1. vietu un planšeti "Apple iPad" savā īpašumā ieguva Rīgas Rīnūžu vidusskolas audzēkne Vladislava Fainziļberga, kura konkursam iesniedza ar akvareļiem gleznotu Daugavgrīvas bāku.


Konkursa finālā tika 31 darbs, kas šonedēļ redzams izstādē Rīgas brīvostas pārvaldes telpās.


Kopumā konkursam tika saņemti 69 pieteikumi no mācību iestādēm visā Latvijā, tostarp Rīgas, Liepājas, Ogres, Ventspils, Aizkraukles, Tukuma, Cēsīm, Jelgavas, Bauskas u.c. Konkursa "Osta pilsētai" mērķis ir radīt oriģinālas un radošas vizualizācijas vai īsfilmas, kā arī stimulēt jauniešu interesi un izpratni par modernas ostas darbību un tās pienesumu pilsētas attīstībā. Tas šogad notika jau 12. reizi.


Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/OT/40400

2017. gada 16. decembrī, 13:25, Ogres tehnikums
Ogrenet

Jaunākie komentāri

? • 2017. gada 16. decembrī, 23:31
Ko pilsētai var ostīt?

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet