Atgriezties pie raksta

Ziemassvētkos pateicas aktīvākajiem OT audzēkņiem Foto

Otrdien Ogres novada Kultūras centra Lielajā zālē tikās Ogres tehnikuma (OT) kolektīvs, lai noskatītos koncertu "Ziemassvētki mājās" un pie svētku eglītes teiktu paldies par labiem darbiem piepildītu gadu.

"Ziemassvētku laiks ir pārdomu, piedošanas, pateicības, prieka, gandarījuma, dāvanu un brīnumu laiks. Mēs noslēdzam pirmo mācību pusgadu un gadu, izvērtējam, ko esam sasnieguši, un, ko esam darījuši, lai to sasniegtu. Šobrīd rit Ziemassvētku ieskaņas koncerts uz Ogres novada Kultūras centra skatuves. Mēs organizējam šos pasākumus, lai mācītos, pilnveidotu un attīstītu sevi. Man prieks satikties ar katru no jums, prieks par mūsu talantīgajiem audzēkņiem un par to, ka viņi ieguldījuši tik lielu darbu, lai visus mūs priecētu. Šodien jāpateicas katram pedagogam un audzēknim par sadarbību. Un tiešām ir ļoti liels gandarījums par tiem audzēkņiem, kuri saņem pateicības par aktīvu sabiedrisko darbu, ieguldījumu tehnikuma attīstībā," uzrunājot audzēkņus, pedagogus un darbiniekus, sacīja OT direktore Ilze Brante.


Ziemassvētku koncerts un aktīvāko audzēkņu sumināšana par ieguldījumu tehnikuma pozitīvā tēla veidošanā sabiedrībā ir viena no skaistākajām OT tradīcijām. Arī šoreiz aktīvākie un uzņēmīgākie saņēma Ziemassvētku dāvanu – Ogres tehnikuma Pateicības rakstu.


Jāuzsver, ka ar katru gadu pieaug to audzēkņu skaits, ar kuriem var lepoties Ogres tehnikums, pedagogi un audzēkņu vecāki. Ja pērn pie Ziemassvētku eglītes tika sumināti 105, tad šogad jau 125 audzēkņi, kas ir vairāk nekā desmit procenti no kopējā audzēkņu skaita.


Par aktīvu līdzdalību interešu izglītībā un ārpusstundu pasākumos, veicinot Ogres tehnikuma attīstību ar tehnikuma Pateicību apbalvoti 53 audzēkņi, par aktīvu līdzdalību audzēkņu pašpārvaldē un sabiedrisko darbu – 9 audzēkņi, par aktīvu līdzdalību sporta pasākumu organizēšanā – 7 audzēkņi,  par aktīvu līdzdalību valsts mēroga konkursos un ārpusstundu pasākumos – 20 audzēkņu, bet par  aktīvu sabiedrisko darbu un Ogres tehnikuma pozitīva tēla veidošanu – 36 audzēkņi.


Ogres tehnikumā vienmēr bijušas daudzveidīgas interešu izglītības iespējas, kur audzēkņi var pilnveidot savus talantus – dziedāt korī, ansamblī, spēlēt dažādus mūzikas instrumentus, dejot un lasīt dzeju.


Ziemassvētku koncertā uzstājās arī viesi – Ogres sākumskolas deju kolektīvs "Dzītariņš", ko vada Daira Dāle.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/OT/40424

2017. gada 19. decembrī, 17:08, Ogres tehnikums
Ogrenet

Jaunākie komentāri

tumsai • 2017. gada 19. decembrī, 20:28
tu esi tumsonis, kurš nav bijis ne uz vienu koncertu un nezini kā tur izskatās
tumsa • 2017. gada 19. decembrī, 19:05
kur palikušas skatuves gaišās un priecīgās krāsas? depresijas ēra negrib beigties?

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet