Atgriezties pie raksta

OT audzēkņi meistardarbnīcā apgūst galvas rotu veidošanu Foto

Ogres tehnikumā (OT) viesojās zīmola "LaCrown" dibinātāja Lelde Baņģe, lai sniegtu praktiskas iemaņas kroņu meistardarbnīcas dalībniekiem.

Meistardarbnīcas norises laikā bija iespēja gan dzirdēt teorētisku stāstījumu, kā jāveido galvas rotas, gan praktiski pamēģināt tādu izveidot.


Interesenti apguva iemaņas darbā ar karsto līmes pistoli, papildināja zināšanas kompozīciju veidošanā, kā arī bija iespēja pārliecināties, vai simetrija ir nepieciešama, veidojot galvas rotas.


Meistardarbnīcas ievadā meistare Lelde Baņģe īsumā sniedza informāciju par sava zīmola dibināšanu, pamatprincipiem rotu veidošanā, darba drošību, materiālu dažādību. Soli pa solim tika dotas instrukcijas, kā izveidot galvas rotu. Katrs varēja izvēlēties pamatni, tikai tad tika uzsākts darbs - galvas rotas veidošana, brīvi izvēloties kādu no piedāvātajiem materiāliem - mākslīgie ziedi, spalvas, pērlītes u.c.


Būtiskākais bija apgūt tehnoloģiju, lai iegūtu jaunas prasmes, kuras var izmantot arī turpmāk, veidojot savus mācību uzņēmumus un attīstot karjeras prasmes.


Meistardarbnīca notika projekta "Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs" ietvaros.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/OT/40489

2017. gada 28. decembrī, 17:06, Ogres tehnikums
www.ovt.lv

Jaunākie komentāri

tas ir tas kas vajadzīgs • 2018. gada 1. janvārī, 14:05
tikai un vienīgi
jauki • 2017. gada 31. decembrī, 07:30
tagad meitenes Ogres ielās būs vēl skaistākas un kronētas

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet