Atgriezties pie raksta

OT Dizaina un mākslas nodaļā aizritējušas semestra skates  Foto

Ogres tehnikuma (OT) Dizaina un mākslas nodaļā mācību gada pirmais semestris noslēdzās ar audzēkņu darbu skatēm un izvirzīto darbu prezentācijām.

Skatēs nodaļas pedagogi, kā ierasts, izvērtēja gan audzēkņu veikumu konkrētajā semestrī, gan kopīgo nodaļas virzību.


Savukārt izvirzīto darbu prezentācijas ir īpašs pasākums, kura laikā audzēkņi prezentē savu darbu visai Dizaina un mākslas nodaļai, gan audzēkņiem, gan pedagogiem. Tā ir laba iespēja parādīt savus sasniegumus un paskatīties, ko paveikuši citu grupu audzēkņi.


Video operatoru vecāko kursu audzēkņi un skolotājs Raivis Balodis pastāstīja par dalību "Baltic Analog Lab" meistarklasēs. Iespaidi un darba process tika demonstrēts sagatavotajā video.


Topošie video operatori Eduards Kusins, Sandis Zembergs, Vineta Bodniece, Rainers Brikmanis, Emīls Jurevičs, Māris Freibergs demonstrēja konkursa "Ogres tehnikums savām acīm" video darbus. Šie video sociālajos tīklos šobrīd ir izraisījuši ļoti lielu interesi un guvuši daudzu skatītāju komplimentus.


Savu semestra eksāmena darbu prezentēja reklāmas dizaina 4.kursa audzēkne Agnese Ločmele. Agnese ir izstrādājusi identitāti zāļu sievas, pirtnieces un stāstnieces Līgas Reiteres uzņēmumam. Eksāmenā Agneses darbs tika novērtēts ar 10 ballēm, izcili.


Multimediju dizaina 2.kursa audzēkne Viktorija Geida un reklāmas dizaina 3. kursa audzēkne Kristiāna Vilcāne dalījās pieredzē, ko guvušas gatavojoties un piedaloties Latvijas Kultūras kanona 2017-2018 Vidzemes reģiona skolu konkursā. "Kultūras kanona vēstis Latvijas nākošajā simtgadē" konkursantes meklēja un atrada leģendārā foto meistara Egona Spura subjektīvajā dokumentālismā. Priekšā vēl gatavošanās process un dalība konkursa finālā.


Audzēkņi prezentēja arī savus ikdienas mācību un patstāvīgo darbu uzdevumus. Interjera dizaina audzēknes Amanda Linde, Agnija Krušanova, Kintija Taškāne stāstīja un rādīja kā top interjera projekts, vides dizaina audzēknes Viktorija Loginova un Ramona Pidze izklāstīja svētku objekta tapšanas gaitu no idejas līdz gatavam objektam, topošais video operators Ojārs Mārcis Kaņeps demonstrēja asprātīgu video prezentāciju ar savu redzējumu par mākslinieku Vasiliju Kandinski.


Šāda veida iepazīšanās ar semestra veikumu ir labs atskaites punkts pedagogiem, jauna pieredze dalībniekiem un iespēja iegūt jaunas zināšanas par plašo dizaina lauku visiem klātesošajiem.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/OT/40523

2018. gada 6. janvārī, 09:41, Ogres tehnikums
www.ovt.lv

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet