Atgriezties pie raksta

OT audzēkni Gintu Kārli Bernšteinu uzņem Līderu programmā

15.janvārī uz Latvijas izglītības organizācijas Junior Achievement Latvija (JA Latvija) Līderu programmas pirmo meistarklasi tika sapulcināti tikko kā atlasītie jaunie programmas dalībnieki.

Tie ir 13 spējīgākie un perspektīvākie vidusskolas vecuma jaunieši no visas Latvijas. 


Programmas dalībnieku atlase norisinājās divās kārtās. Pirmajā kārtā tika izskatīti jauniešu iesūtītie pieteikumi, un labākie tika uzaicināti uz 2.kārtu —  interviju klātienē. Rezultātā Līderu programmā uzņemti 13 vidusskolēni no 12 Latvijas skolām. Viņu vidū arī Gints Kārlis Bernšteins no Ogres tehnikuma. G.K.Bernšteins ir OT Mežsaimniecības un koka izstrādājumu nodaļas Mežsaimniecības tehniķu izglītības programmas 2.kursa audzēknis.


Programmas ietvaros skolēni attīstīs savas līderu dotības, piedaloties dažādās meistarklasēs, kā arī mācoties no saviem mentoriem — sabiedrībā pazīstamiem vadītājiem un līderiem.


Šogad, līdzīgi kā iepriekšējos gados, programmas mentori būs Dana Reizniece-Ozola, Guntars Kokorevičs, Mārcis Auziņš, Irīna Pīgozne, Edgars Kots, Aigars Rostovskis, bet nākamajā meistarklasē pievienosies vēl vairāki jauni mentori.


Šogad jauniešiem JA Latvija Līderu programmas ietvaros paredzētas četras meistarklases, kurās viņi sadarbībā ar personības un izaugsmes treneriem, koučiem, mediju un komunikācijas speciālistiem, biznesa ekspertiem pilnveidos savas līdera prasmes, izvirzīs gan pašizaugsmes, gan projekta mērķus, apgūs zināšanas projektu plānošanā un īstenošanā, komandas vadīšanā, laika plānošanā, lietišķajā etiķetē, uzzinās par lēmuma pieņemšanas stratēģijām un piedalīsies mediju treniņā.


Katram programmas dalībniekiem būs uzdevums programmas ietvaros, sadarbojoties ar vienu vai vairākiem programmas dalībniekiem, īstenot vismaz vienu projektu, kura rezultāti būs jāprezentē programmas noslēgumā.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/OT/40578

2018. gada 15. janvārī, 20:58, Ogres tehnikums
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Lunis • 2018. gada 16. janvārī, 10:33
Paskatoties uz bildi momentā redzams kāds bezvertīgs fufelss tas pasākums.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet