Atgriezties pie raksta

OT plāno sadarboties ar Ķeguma novada pašvaldību

25.janvārī Ogres tehnikumā (OT) ieradās Ķeguma novada domes priekšsēdētājs Ilmārs Zemnieks, priekšsēdētāja vietnieks Imants Smirnovs un izpilddirektors Edvīns Bartkevičs.

Tikšanās laikā ar OT direktori Ilzi Branti Ķeguma novada pašvaldības pārstāvji pārrunāja turpmākās sadarbības iespējas.


"Ogres tehnikumam un Ķeguma novada pašvaldībai ir vairāki saskares punkti, kas ļautu iezīmēt turpmākās sadarbības virzienus," norāda OT direktore. "Viens no virzieniem ir darba vidē balstītās mācības. Kopš pagājušajā gada maija vairāki Viesnīcu un restorānu pakalpojumu nodaļas audzēkņi apgūst darba vidē balstītās mācības SIA "Oškrogs", kura valdes loceklis ir Imants Smirnovs. Nākotnē darba vidē balstītās mācības Ķeguma novada uzņēmumos varētu īstenot arī citās profesionālajās kvalifikācijās. Ķeguma novada pašvaldība ieinteresēta sadarboties arī pieaugušo izglītības projektā."


Ķeguma novada teritorijā atrodas arī Ogres tehnikumam lietošanā mežsaimniecības programmu īstenošanai nodotais Izglītības un zinātnes ministrijās valdījumā esošais mežs - Birzgales pagastā  (1613.92 ha) un Tomes pagastā  (777.11 ha).


Plānots, ka starp Ogres tehnikumu un Ķeguma novada pašvaldību tiks noslēgts sadarbības līgums. Ogres tehnikumam jau izveidojusies sekmīga sadarbība ar Ogres, Ikšķiles un Kokneses novadu pašvaldībām.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/OT/40671

2018. gada 29. janvārī, 07:50, Ogres tehnikums
Ogrenet

Jaunākie komentāri

ah • 2018. gada 29. janvārī, 23:48
Tas ka 2 vietējie jaunie;si tēlo ka iziet praksi Oškrogā, tagad skaitās kā milzīgs sadarbības līguma sasniegums? Cik daudz izlikšanās un muldoņas.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet