Atgriezties pie raksta

OT - labākais pieaugušo neformālās izglītības sniedzējs Foto

8.februārī par nozīmīgu ieguldījumu izglītības procesa attīstībā izglītības un zinātnes ministrs Kārlis Šadurskis Ogres tehnikumam (OT) pasniedza balvu "Saules laiva".

Izglītības un zinātnes ministrijas Pateicības rakstus par ieguldījumu pieaugušo neformālās izglītības procesa veicināšanā un kvalitatīva mācību procesa nodrošināšanā saņēma Ogres tehnikuma Datorikas, elektronikas un administratīvā darba nodaļas vadītāja Aļona Lukašenoka un multimediju dizaina pedagogs Armands Pučs.


"Mūsu dzīves ritms un vajadzība pēc aizvien atjaunotām zināšanām prasa, lai cilvēki uztur saikni ar savām mācību iestādēm visa mūža garumā. Šajā kontekstā tieši neformālā izglītība ir ļoti nozīmīga, jo atšķirībā no akadēmiskajām mācību programmām ļauj daudz ātrāk reaģēt gan uz attīstību jauno tehnoloģiju pasaulē, gan darba tirgus pieprasījumu, gan arī izmaiņām paša pieaugušā cilvēka interesēs," uzsvēra K. Šadurskis.


Izglītības un zinātnes ministrija pieaugušo neformālās izglītības ceļojošo balvu dibinājusi 2016.gadā, lai īpaši akcentētu pieaugušo izglītības nozīmīgumu, kā arī izceltu un novērtētu izglītības iestādes un pedagogus, kas strādā pieaugušo neformālās izglītības jomā.


Pieaugušo neformālās izglītības ceļojošā balva ir latviešu tēlnieka Aivara Gulbja veidota bronzas skulptūra "Saules laiva", kurā atveidots poētisks folklorā sastopamais saules laivas tēls, simbolizējot atjaunotni un attīstību.


Pieaugušo neformālās izglītības balvas pasniegšana notiek Izglītības un zinātnes ministrijas Erasmus+ projekta "EPALE Nacionālais atbalsta dienests" ietvaros.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/OT/40751

2018. gada 8. februārī, 16:31, Ogres tehnikums
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet