Atgriezties pie raksta

Ogres tehnikumā pirmoreiz muzikālais talantu šovs "O faktors" Foto

27.martā Ogres novada Kultūras centrā notika Zemgales reģiona profesionālo izglītības iestāžu muzikālais sadraudzības pasākums "O Faktors", kurā par galveno balvu cīnījās 14 dalībnieku.

Līdz šim Lieldienu laikā Ogres tehnikums organizēja talantu šovu "Zelta ola". Tajā par galveno balvu sacentās tehnikuma audzēkņi, kuri savu talantu izpauda visdažādākajās jomās – dzejā, dejā, mūzikā. Jaunais šovs orientēts uz muzikālo talantu atklāšanu.


"Šogad Latvijā pirmoreiz notika mūzikas šovs "X faktors", kādreiz bija populārs muzikālais šovs "O!Kartes Akadēmija". Tā kā mēs esam Ogres tehnikums, tad mums ir "O Faktors". Tas ir vairāk kā sadraudzības pasākums, kurā tiekas talantīgi audzēkņi no dažādām profesionālās izglītības iestādēm," norāda OT direktores vietniece kultūrizglītības un audzināšanas darbā Armanda Auziņa. "Ar šo pasākumu vēlamies veicināt interešu izglītību jauniešu vidū, lai viņi izmantotu brīvā laika pavadīšanas iespējas un pēc nodarbībām vēlētos doties uz pulciņiem – mācītos dziedāt, spēlēt mūzikas instrumentus, dziedāt koros, ansambļos, izpausties jau esošajos kolektīvos vai dibināt savas mūzikas grupas. Šajā šova viņi var izmēģināt, kā tas ir uzstāties uz lielās skatuves. Ne mazāk svarīgi uzklausīt kompetentas žūrijas, kas ir profesionāli savas jomas pārstāvji, vērtējumu. Esam aicinājuši žūriju mazāk kritizēt, bet vairāk izcelt katra dalībnieka talanta īpašās šķautnes, kas ir viņa "O Faktors", un ieteikt, ko jaunietim vērts attīstīt un pilnveidot nākotnē."


Šovā piedalījās jaunieši no Viesītes, Salaspils, Jelgavas, Jēkabpils, Saulaines. Viskuplāk bija pārstāvēts Ogres tehnikums, no kura šovā bija izteikuši vēlēšanos uzstāties astoņi galvenās balvas pretendenti – solisti, instrumentālisti, ansamblis, koris.


Dalībniekus vērtēja mūziķis Gints Žilinskis, dziedātājs Marko Ojala, OT direktore Ilze Brante. Pēc katra dalībnieka uzstāšanās žūrija izteica savu vērtējumu.


Galveno balvu pirmajā muzikālajā šovā "O Faktors" izcīnīja Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma Saulaines teritoriālās struktūrvienības audzēkņi Andris Skukausks un Ervīns Ruža, kuri izpildīja pašu sacerētu dziesmu "Katram bērnam ģimeni".


10.maijā OT izglītības programmu īstenošanas vietā Vecbebros Ogres tehnikums uzņems Profesionālās izglītības iestāžu radošā pasākuma “Radi, rādi, raidi!” Zemgales kultūrvēsturiskā novada dalībniekus. Talantu šovs, kurā jau daļa dalībnieku būs paguvuši savstarpēji iepazīties, stiprinās kontaktus starp profesionālo izglītības iestāžu audzēkņiem un lielajā gada pasākumā viņi jau jutīsies kā draugi, varēs dalīties pieredzē un varbūt pat veidot kopīgus muzikālus projektus. 


A.Auziņa atklāj, ka muzikālo talantu šovu "O Faktors" plānots ieviest kā tradīciju un nākamgad aicināt vēl lielāku dalībnieku skaitu.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/OT/41156

2018. gada 30. martā, 09:07, Ogres tehnikums
Ogrenet

Jaunākie komentāri

oo • 2018. gada 30. martā, 12:49
Reāli labs pasākums jauniešiem!Tā turpināt,malači!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet