Atgriezties pie raksta

Ogres tehnikumā godina labāko audzēkņu ģimenes Foto

1,jūnijā Ogres tehnikumā notika viens no mācību gada sirsnīgākajiem pasākumiem – Ģimenes diena, lai pateiktos labāko audzēkņu vecākiem.

Lai stiprinātu saikni starp pedagogiem un audzinātājiem mācību iestādē un audzēkņu vecākiem, 2014. gadā Ogres tehnikumā tika iedibināta Ģimenes diena, kas kļuvusi par tradīciju un šogad tika svinēta jau piekto reizi.


"Pirms tam izglītības iestāžu audzēkņu ģimeņu godināšanu organizēja Ogres novada pašvaldība, un mēs katru gadu izvirzījām savu audzēkņu ģimenes. Kad novadā šī tradīcija apsīka, nolēmām pārņemt šo ideju un patstāvīgi organizēt ģimeņu godināšanas pasākumu, kas jau kļuvis par Ogres tehnikuma tradīciju," atklāja OT direktore Ilze Brante. “Vēlos pateikt paldies visu godināšanai izvirzīto audzēkņu vecākiem par sadarbību ar tehnikumu, bet audzēkņiem par devumu Ogres tehnikuma attīstībā. Mēs nevaram pilnveidoties un attīstīties, ja nav tādu audzēkņu, kādi esat jūs!" 


Klātesošos uzrunāja OT direktore vietniece kultūrizglītības un audzināšanas jomā Armanda Auziņa: "Uz šo pasākumu aicinām ciemos jauniešus un viņu vecākus, lai pateiktu paldies par atbildīgu audzināšanu. Audzēkņu panākumi un sasniegumi iedvesmo darbam arī  pedagogus, jo jaunieši kļūst par labiem speciālistiem vai arī atgriežas tehnikumā jau kā mūsu kolēģi."


Audzinātāji – Gunta Āmane, Vija Vīksna, Anita Stikute, Ilze Dzirkale, Armanda Auziņa, Dmitrijs Usins - no katras nodaļas  bija izvirzījuši ģimenes, kuras būtu pelnījušas īpašu uzmanības apliecinājumu.


Ģimeņu dienas pasākumā tika sumināti Daniela Oborenko (2ET), Noras Vecvanagas (3DT), Mārītes Līgas Griķes (4MT), Jāņa Kauliņa (2MG), Eduarda Kusina (4VO), Viestura Rudena (4MD), Indras Prokofjevas (3EP) un Maijas Strelčas (3VP) vecākus.


Vecāki saņēma Ogres tehnikuma Pateicību, kā arī Ģimenes Gada  balvu.


Līdz ar Ģimeņu dienas tradīcijas aizsākšanu tika ieviesta  arī Labo domu grāmata, kurā vecākus aicina ierakstīt savu labo domu vai vēlējumu. 


Ar muzikāliem priekšnesumiem vecākus sveica OT vokālais ansamblis pedagogu Lienes un Reiņa Grīnhofu vadībā.


Saviesīgajā pasākuma daļā vecāki baudīja kafiju, uzkodas un kūkas pie Viesnīcu un restorānu nodaļas audzēkņu gaumīgi uzklātajiem galdiem.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/OT/41655

2018. gada 5. jūnijā, 00:41, Ogres tehnikums
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet