Atgriezties pie raksta

Pieci OT absolventi uzņemti LLU Meža fakultātes budžeta grupā Foto

28.jūnijā Ogres Kultūras centra Lielajā zālē izlaidumu svinēja Ogres tehnikuma (OT) absolventi, kuri saņēma diplomus par profesionālo vidējo izglītību un profesionālo kvalifikāciju.

Pirmā izlaidumu maratonu atklāja Mežsaimniecības un koka izstrādājumu nodaļa, kuru šogad absolvē 53 audzēkņi. Jaunieši ieguvuši mežsaimniecības tehniķa, meža mašīnu mehāniķa, meža mašīnu operatora, mēbeļu galdnieka un namdara profesionālo kvalifikāciju.


Absolventus uzrunāja OT direktore Ilze Brante: "Es esmu jums katram pateicīga par to, ka izvēlējāties mācīties Ogres tehnikumā, ka atsaucāties, piedalījāties mūsu daudzveidīgajos  pasākumos, kas bija jāorganizē - vai uzņemot viesus, vai stāstot par  tehnikumu, vai piedaloties konkursos, vai vienkārši par to, ka jūs labi mācījāties un tādā veidā sekmējāt tehnikuma attīstību. Mans vēlējums – vieglāk ir nedarīt, bet tad, kad dara, tad arī izdara."


Mežsaimniecības un koka izstrādājumu nodaļas absolventi pierādījuši, ka godprātīgi un apzinīgi mācoties un profesionāli pilnveidojoties, var sasniegt labus rezultātus un iecerētos mērķus. Kokgāzēju pulciņa dalībnieks, starptautisko kokgāzēju sacensību laureāts un godalgoto vietu ieguvējs, Mežsaimniecības tehniķu izglītības programmas absolvents Matīss Mūrnieks par izciliem sasniegumiem apbalvots ar Ministru prezidenta Apsveikumu un Latvijas simtgades stipendiju. 


Matīss un vēl četri nodaļas absolventi – meža mašīnu mehāniķis Ilmārs Ansons, mežsaimniecības tehniķi: Raitis Legzdiņš, Ralfs Grīnvalds un Mārīte Līga Griķe ieguvuši tiesības studēt Latvijas Lauksaimniecības universitātes Meža fakultātes valsts finansētā budžeta grupā. 


Apliecinājumus par uzņemšanu LLU pasniedza Meža fakultātes dekāns Linards Sisenis: "Diploms par profesionālo vidējo izglītību ir apliecinājums tam, ka jūs kļūstat piederīgi Latvijas tautsaimniecības nozīmīgākajai un prestižākajai – meža – nozarei. No šī brīža jūs esat atbildīgi, lai šo prestižu noturētu. Lai to varētu izdarīt, novēlu, lai jūsu karjeras izaugsme nebeigtos ar šo diplomu, bet jūs domātu par tālākām studijām, lai sevi pilnveidotu un sasniegtu tālākus apvāršņus."


Absolventus sveica arī Ikšķiles novada pašvaldības izglītības darba speciāliste Liene Šmite un "VMF Latvija" padomes loceklis un tehnikuma sadarbības partneris Mārtiņš Gaigals.


Izlaidumā tika sumināti ne tikai absolventi, bet arī nodaļas vadītājs Klāvs Miezis, pedagogi un audzinātājas - visi, kuri atbalstījuši audzēkņus četru gadu garumā.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/OT/41827

2018. gada 30. jūnijā, 13:05, Ogres tehnikums
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet