Atgriezties pie raksta

OT absolventi – elektronikas tehniķi bez darba nepaliks Foto

28.jūnijā izlaidumu svinēja Ogres tehnikuma (OT) Datorikas, elektronikas un administratīvā darba absolventi.

Absolventus sveica Ogres tehnikuma direktore Ilze Brante, kā arī Ikšķiles novada pašvaldības izglītības speciāliste Liene Šmite.


Diplomus izsniedza Datorikas, elektronikas un administratīvā darba nodaļas vadītāja Aļona Lukašenoka un grupu audzinātājas - Tatjana Skābarde, Gunta Āmane un Inga Ieraga.


Šogad nodaļā piedāvātās izglītības programmas apguvuši  33 jaunieši. Darba tirgū iekļausies 8 klientu apkalpošanas speciālisti, 5 grāmatveži, 12 datorsistēmu tehniķi un 8 elektronikas tehniķi.


Visas nosauktās specialitātes ir pieprasītas, bet īpaši uzņēmēji interesējās par topošajiem elektrotehnikas speciālistiem. Jau no 2013.gada Ogres tehnikums sadarbībā AS "HansaMatrix" īsteno darba vidē balstītas mācības. Apgūstot profesiju uzņēmuma speciālistu vadībā, OT audzēkņi sasniedz tik profesionālu līmeni, ka katru gadu pēc diploma saņemšanas tiek aicināti turpināt darbu uzņēmumā.


Arī šogad trim absolventiem piedāvāti darba līgumi, izlaidumā informēja  AS "HansaMatrix" personāla vadītāja Diāna Urtāne. Četri absolventi - Aigars Jēkabsons, Jānis Silts, Artis Linītis, Jānis Grabežovs -, kuri šajā uzņēmumā apguvuši darba vidē balstītas mācības, saņēma AS "HansaMatrix" Diplomu.


“Vienu diplomu par vidējo profesionālo izglītību un kvalifikāciju šie absolventi saņēma no Ogres tehnikuma, savukārt mēs vēlamies pasniegt otru diplomu  jo viņi ieguvuši būtisku darba pieredzi uzņēmumā, tādējādi kļūstot par kvalificētiem, profesionāliem speciālistiem savā nozarē," sacīja D.Urtāne.


AS "HansaMatrix" apsveikumu izlaidumā saņēma arī izglītības programmas "Klientu apkalpošanas speciālists" absolvente Sabīne Dzirkale, kura kļuvusi par uzņēmuma biroja administratori.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/OT/41840

2018. gada 2. jūlijā, 18:38, Ogres tehnikums
Ogrenet

Jaunākie komentāri

par Maximā • 2018. gada 9. jūlijā, 19:13
Maxims ir liels uzņēmums. Tur ir kasses aparāti, apsatdzes sistēmas, gan jau tur vajadzīgi tehniķi, kas apkalpo. Ja ne viņiem pašiem, tad firmām, kas uztur šīs Maxima sistēmas. Tas pats ir ar citiem uzņēmumiem, tur ir daudz dažādu sistēmu, kas nav profilejošās, bet tomēr nepieciešamas. Bez tam visapsveicamākais būtu padomāt par paša firmas vai individuālas darbības izveidi. Cerams, ka kā to izdarīt OT būs iemācijis. Ja nav, tad, kā krievi saka "groš cena" tādai OT izglītībai šodienas skatījumā.
Girtss • 2018. gada 3. jūlijā, 08:43
elrktro tehnikis tikai darba nau maxima var iet pa kapeikam stradat normalu darbu nepiedava
• 2018. gada 3. jūlijā, 01:27
Protams. Maximā vienmēr vajag kasierus un krāvējus.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet