Atgriezties pie raksta

OT absolvē jaunie viesmīlības un ēdināšanas pakalpojumu speciālisti Foto

Ogres tehnikumu (OT) šogad absolvē 23 jaunie speciālisti, kuri četrus gadus mācījušies Viesnīcu un restorānu pakalpojumu nodaļā, lai apgūtu izvēlēto profesiju.

14 jaunieši ieguvuši viesmīlības pakalpojumu, bet 9 – ēdināšanas pakalpojumu speciālista kvalifikāciju.


Ogres tehnikuma direktore Ilze Brante sveica absolventus ar iegūtu vidējo izglītību un profesionālo kvalifikāciju: "Katrs no pedagogiem jums ir atdevis daļu no sevis, lai jūs augtu un veidotos. Kad mācāmies, tad dažkārt sastopamies ar grūtībām un nepatiku, bet tikai tad, kad diploms būs kabatā, jūs novērtēsit tās zināšanas, ko pedagogi jums ir iedevuši."


Diplomus absolventiem izsniedza Viesnīcu un restorānu pakalpojumu nodaļas vadītāja Ineta Rumpētere un audzinātājs Dmitrijs Usins.


"Mūsu nodaļas kolektīvs priecājas par jūsu labajiem eksāmenu rezultātiem visu četru gadu garumā. Novēlu jums atrast savu īsto ceļu un vietu dzīvē, izvēlēties vislabāko darbu, skolu un iespējas, ļauties izaicinājumiem. Atcerieties tikai vienu – lai ko jūs darītu, veiciet savu darbu ar mīlestību un degsmi, ar sirds siltumu un atbildību, un tad jums veiksies un jūs būsit patiesi laimīgi!” absolventiem vēlēja I.Rumpētere.


Šis izlaidums ir īpašs ar to, ka Viesnīcas un restorānu paklpojumu nodaļas absolventu vidū ir arī bijušie Vecbebru Profesionālās un vispārizglītojošās internātvidusskolas audzēkņi, kuri pēc mācību iestādes pārveidošanas par Ogres tehnikuma profesionālās izglītības programmu īstenošanas vietu, iekļāvās Ogres tehnikuma audzēkņu vidū.


Šogad Ogres tehnikumu absolvēja arī divas jaunietes no Mazsalacas, kuras vispārējo vidējo izglītību ieguva Mazsalacas vidusskolā, bet diplomu par profesionālo kvalifikāciju viesmīlības pakalpojumu specialitātē saņēma Ogres tehnikumā. 


Tāpēc pašvaldību pārstāvju vidū, kuri sveica absolventus, bija ne tikai Ikšķiles novada domes priekšsēdētāja vietnieks Česlavs Batņa, bet arī Kokneses novada pašvaldības izpilddirektors Ilmārs Klaužs un Mazsalacas novada domes priekšsēdētājs Harijs Rokpelnis. Absolventus sveica arī darba devēju pārstāve, kafejnīcas un restorāna "M. Pūre" īpašniece Iveta Zāģere, kuras uzņēmumā praktizējas Ogres tehnikuma audzēkņi.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/OT/41849

2018. gada 4. jūlijā, 12:00, Ogres tehnikums
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet