Atgriezties pie raksta

Ogres tehnikumā Zinību dienu svin kopā ar grupu "My Radiant You" Foto

Zinību dienas rīta cēlienā Ogres tehnikuma (OT) audzēkņi tikās ar tehnikuma vadību, nodaļu vadītājiem un pedagogiem, bet pēcpusdienā pulcējās Ogres novada Kultūras centrā uz svinīgo jaunā mācību gada ieskaņas pasākumu.

Svinīgajā pasākumā piedalījās OT audzēkņi, pedagogi, darbinieki, kā arī sadraudzības partneri no Ogres, Ikšķiles un Kokneses novadu pašvaldībām.


Jaunajā mācību gadā tehnikuma kolektīvu sveica OT direktore Ilze Brante.


"Jauno mācību gadu mēs sākam ar jaunu apņemšanos sasniegt izvirzīto mērķi. Otro, trešo un ceturto kursu audzēkņi apzinās savu mērķi, bet pirmkursnieki vēl ir tā meklējumos. Mēs ļoti priecāsimies, ja katrs no jums tehnikumā jutīsies labi. Es ļoti lepojos ar katru tehnikuma audzēkni, kurš sniedz ieguldījumu tehnikuma attīstībā un nes tehnikuma vārdu Latvijā un pasaulē," sacīja I.Brante. "Šajos septiņos gados pēc profesionālās izglītības iestāžu apvienošanas esam sasnieguši ļoti daudz – mums ir inovatīva mācību vide, modernas tehnoloģijas. Mums ir ļoti radoši, uz inovācijām vērsti pedagogi. Pēc Ogres tehnikuma pieredzes brauc mācīties gan no Eiropas, gan no pasaules valstīm. Mēs turpinām attīstīties, rekonstruējam dienesta viesnīcu."


I.Brante uzsvēra sadarbības partneru nozīmīgo lomu tehnikuma attīstībā. Tāpēc Zinību dienas svinīgajā pasākumā piedalījās Ikšķiles novada domes priekšsēdētājs Indulis Trapiņš, pašvaldības izglītības speciāliste Liene Šmite, Ogres novada pašvaldības Izglītības, kultūras un sporta jautājumu komitejas priekšsēdētājs Artūrs Mangulis un Kokneses novada pašvaldības izpilddirektors Ilmārs Klaužs.


"Ogres tehnikuma audzēkņi, apsveicu jūs, ka esat izvēlējušies īsto mācību iestādi, jo šeit viss notiek. Man ir pamats tā teikt, jo esmu bijis klāt gan pašdarbības kolektīvu pasākumos, gan sporta sacensībās, gan arī izlaidumā. Novēlu apgūt zināšanas tādā līmenī, lai darba devēji pēc tehnikuma absolvēšanas par jums cīnītos, bet grupu audzinātājiem būtu daudz laba ko teikt par jums izlaidumā un lai jūs, saņemot diplomu, visi sveic ar ovācijām," vēlēja I.Klaužs.


Šajā mācību gadā Ogres tehnikumā mācības uzsākuši 1036 audzēkņi. 1.kursā uzņemti 338 audzēkņi.


Tradicionālajā Zinību dienas  koncertā uzstājās grupa "My Radiant You". Grupa piedalījās 2016, gada Eirovīzijas nacionālās atlases konkursā "Supernova 2016", kur finālā ieguva 3.vietu. Savukārt 2016.gada aprīlī grupa nāca klajā ar savu pirmo oficiālo albumu "The City of Love". Pasākuma dalībnieki noklausījās populārākās grupas "My Radiant You" dziesmas, tajā skaitā jaunāko grupas singlu "Ogres disko", ieskicējot sava jaunā albuma "Horizonti" muzikālās aprises.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/OT/42227

2018. gada 4. septembrī, 12:42, Ogres tehnikums
Ogrenet

Jaunākie komentāri

ne-jauki • 2018. gada 5. septembrī, 09:20
Par Datu aizsardzības regulu neesi dzirdējis? Un vispār pirmkursnieki tehnikumā, īpaši tie ar vidusskolas izglītību, nesēž pirmajā rindā ar baloniem un puķītēm rokās.
Jauki • 2018. gada 5. septembrī, 08:53
Prominenču ānfasunprofil nepamanīju pašus galvenos-pirmkursniekus.
Jauki • 2018. gada 5. septembrī, 08:52
Prominenču ānfasunprofil nepamanīju pašus galvenos-pirmkursniekus.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet