Atgriezties pie raksta

Par Ogres tehnikuma Konventa priekšsēdētāju ievēl Gunāru Platpīru Foto

10.oktobrī notika Ogres tehnikuma (OT) Konventa sēde, kurā viens no galvenajiem darba kārtības jautājumiem – priekšsēdētāja pārvēlēšana.

OT direktore Ilze Brante informēja klātesošos, ka šajā mācību gadā ir mainījies Konventa sastāvs, un līdzšinējā Konventa locekļa Alvja Vaguļa, kurš pildīja arī Konventa priekšsēdētāja pienākumus, vietā stājies AS "Hansa Matrix" rūpnīcas vadītājs Ervīns Kampāns. Līdz ar to bija jāievēl jauns priekšsēdētājs.


Vispirms šim amatam tika izvirzīts Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācijas deleģētais pārstāvis Alvis Gulbis, kurš savu kandidatūru atsauca. Kā nākamo kandidātu priekšsēdetāja amatam I.Brante ieteica Latvijas Dizaina savienības deleģēto pārstāvi Gunāru Platpīru, kurš ar balsu vairākumu tika ievēlēts. G.Platpīrs ir Ogres novada pašvaldības Ogres novada būvvaldes mākslinieks, un viņam izveidojusies veiksmīga sadarbība ar OT audzēkņiem un pedagogiem, īstenojot Ogrē dažādus vides dizaina projektus. 


Izmaiņas skārušas arī Ogres tehnikuma Padomes sastāvu.


OT Konventā darbojas Izglītības un zinātnes ministrijas, Ogres, Ikšķiles, Kokneses novadu pašvaldību, nozaru deleģētie pārstāvji un OT direktore Ilze Brante. "Tā kā mēs vēlamies, lai par tehnikuma attīstību lemtu pedagogi, audzēkņi un vecāki, esam izveidojuši Ogres tehnikuma Padomi, un gan Konventa, gan Padomes sēdes notiek vienlaikus. Audzēkņi, kuri darbojas pašpārvaldē, var pastāstīt  pārējiem, kā tehnikums aug un attīstās," norādīja I.Brante.


Kā uzsvēra OT direktore, šajā mācību gadā tehnikuma galvenais uzdevums ir izglītības kvalitātes rādītāju paaugstināšana. Lai to paveiktu, jāizpilda Profesionālās izglītības kompetences centra kvalitātes rādītāji, jāuzlabo audzēkņu sekmība, jāveic individuālais darbs ar audzēkņiem un jārada interese par mācīšanos un jo īpaši par profesiju.


OT direktores vietniece kvalitātes, attīstības un tālākizglītības jomā Baiba Liepiņa informēja par Pieaugušo izglītības centra darbības virzieniem. Pieaugušo izglītība Ogres tehnikumā ieguvusi lielu popularitāti, jo Pieaugušo izglītības centrs piedāvā dažādas izglītības iespējas pieaugušo auditorijai, izmantojot gan ESF finansētu projektu atbalstu, gan maksas grupas.


OT Projektu nodaļas vadītāja Sigita Jasinska iepazīstināja ar paveiktajiem un veicamajiem darbiem Ogres tehnikuma internacionalizācijā un infrastruktūras modernizācijā.


OT ir viena no nedaudzajām mācību iestādēm Latvijā, kura šī gada martā  uzsāka īstenot Starptautiskā Bakalaurāta izglītības programmu. Šobrīd šajā programmā mācās 9 audzēkņi. 25.jūnijā OT saņēma IB Candidate School statusu. Šajā mācību gadā turpināsies arī sadarbības projekti ar dažādām Eiropas valstīm.


Jau nedaudz vairāk kā pēc mēneša – 15.novembrī - Ogres tehnikumu gaida priecīgs notikums – rekonstruētās dienesta viesnīcas "Aizupēs" nodošana ekspluatācijā. Konventa un Padomes locekļi iepazinās klātienē, kā norit darbi būvobjektā. 


Tuvākajā laikā plānots uzsākt multifunkcionālās halles būvniecību. 16.oktobrī paredzēta līguma slēgšana ar būvniekiem. Plānots, ka būvdarbi tiks pabeigti 2020.gada pirmajā pusē.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/OT/42471

2018. gada 11. oktobrī, 21:40, Ogres tehnikums
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet