Atgriezties pie raksta

OT pedagoģei Dacei Runčai apbalvojums profesionālā konkursā Foto

Nacionālajā konkursā "Labākais iepakojums Latvijā 2018" Ogres tehnikuma (OT) Dizaina un mākslas nodaļas pedagoģe Dace Runča ieguvusi 2.vietu iepakojuma palīglīdzekļu etiķetes nominācijā, kā ari saņēmusi divas Atzinības, informē Ogres tehnikums.

Dace Runča konkursam pieteica vīna etiķeti.


Uzklausot klienta stāstu un vēlmes, vīna pudeles etiķete tika veidota pēc iespējas atturīgāka, patīkami konservatīva, tomēr izmantojot dažādas klasiskas poligrāfijas tehnikas (zelta folija, sietspiede, laka), lai izceltu paša produkta tradicionāli nemainīgo kvalitāti, un tai pat laikā pieejamību un demokrātismu. Izvēlēta standarta pudele.


Tā kā klients ir Chateau de Besseuil (četru zvaigžņu viesnīca un restorāns ar vīna degustēšanas pagrabu), svarīgi bija ievērot kopējās konceptuālās grafiskās identitātes vadlīnijas, elementus - rūtojums ar EB simbolu, eleganta atturība. Ļoti liela vērība tika pievērsta etiķetes izpildījuma kvalitātei un etiķetes papīra izvēlei, jo nedrīkst nolobīties atrodoties ledus spainī, nedrīkst noplūst krāsa. Tas viss izdevās un etiķete lietošanas laikā attaisno sevi godam. Etiķete tika drukāta Latvijā, SIA "Olderi", ievērojot visas prasības, kas nepieciešamas tās rūpnieciskai izmantošanai.


Šogad konkursā piedalījās 15 konkursanti ar 29 iepakojumiem un iepakojumu sērijām. Konkurss tradicionāli norisinās vairākos posmos, kuros darbus vērtē gan patērētāji, gan profesionāļi. Rudenī starptautisko izstāžu "Riga Food" un "Design Isle" apmeklētāji novērtēja iesniegtos darbus, bet oktobrī – nozares eksperti, konkursa atbalstītāji un interneta lietotāji.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/OT/42909

2018. gada 11. decembrī, 13:05, Ogres tehnikums
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet