Atgriezties pie raksta

Ogres tehnikumā var apgūt kokkopja (arborista) profesiju

Profesionālās izglītības kompetences centrs "Ogres tehnikums" aicina apgūt kokkopja (arborista) profesiju.

Mācības notiks no 1.februāra līdz 23.augustam piektdienās un sestdienās no plkst. 8.45 līdz 16.55.


Mācību maksa 957 EUR.


Lai pieteiktos mācībām, jāiesniedz dokumenti: iesniegums, izglītības dokumenta kopija par vidējo izglītību, motorzāģa un krūmgrieža vadītāja apliecības kopija, BE kategorijas autovadītāja apliecības kopija.


Tālr. 29996675.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/OT/43014

26. janvārī, 08:56, Ogres tehnikums
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Trūkst, kam vajag trūkt • 5. janvārī, 20:12
Ogres slimnīcas teritorijā skulptūras granītā par bargu naudu papildinās katru gadu, bet turpat kokus neviens nedomā kopt nevienu gadu, jo trūkst naudiņas, t.i. trūkst tam, kam vajag trūkt. Ar skulptoriem var vienoties, bet ar kokkopjiem savā pilsētā nē.
domīga • 4. janvārī, 23:21
Kokkopis ir koku dakteris, jā šad tad viņi pārcenšas, bet koki pilsētā ir jākopj, jo tas būtiski paildzina viņu dzīvi, kā arī palīdz sadzīvot kokiem ar pilsētas infrastruktūru un iedzīvotājiem.... Jebkuras profesijas apguve kautko maksā, par velti ir tikai siers otrai pelei. Koki ir planētas plaušas!
Karte Vizītkarte • 4. janvārī, 13:22
Ja Rīgā Brīvības ielas liepas, kas alejā iepretim Brīvības piemineklim, netiktu pareizi koptas (t.sk. pareizi apzāģēti zari), tad pašā pilsētas centrā būtu katastrofāls skats jeb mūžameža iespaids. Tiesa, tūlīt pēc apzāģēšanas šķiet, ka izskatās briesmīgi, taču vēlāk visiem prieks. Ogrē Grīvas prospektā arī šķita - kā būs, ja tā darbojas, bet tagad ok. Kas atbild par Ogres stacijas liepām? Kādam taču varbūt nav vienalga? Helmanim? Ja vides speciālistam, koku apsaimniekoš. atbildīgajiem domē vienalga?

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet