Atgriezties pie raksta

« Ogres tehnikumā var apgūt kokkopja (arborista) profesiju

2019. gada 26. janvārī, 08:56, Ogres tehnikums
Ogrenet

Komentārirādīt komentārus dilstošā secībā

Pasta Stacija • 2019. gada 2. janvārī, 23:29
Cenas iegriezuši! Nu un cik pieteiksies?
Tālu no realitātes • 2019. gada 3. janvārī, 13:15
Ārprāts! zINOT REĀLO, NE JAU STATISTISKO mēnešalgu, un ne jau augstprātīgajiem rīdziniekiem!!! Cik vidēji Latvijā pašvaldības izmanto arborista pakalpojumus... Tepat Ogrē tik daudzas skaistas vietas aizaugušas ar koku vainagiem, nekoptas. Trūkst naudas - var lasīt medijos. Cik ilgi būs jāgaida, lai savu profesijas apguvē ieguldīto naudu atgūtu? Cik konkursos jāpiedalās, lai vinnētu jauns un zaļš, tikko izcepts arborists?
... • 2019. gada 3. janvārī, 15:31
Nav tik traki ! Profesija cienījama,izmantojot iegūtās zināšanas var apkopt savus-personiskos īpašumus.Jau pasen kaut-kad arborists jau varēja pateikt cik maksās 1 lielas liepas apkopšana,..patstāvīgi krīt zari uz braucamās daļas,tie būtu max.50 eur aptuveni par koku.Katrā ziņā alpīnisma iemaņas,mežkopja zināšanas ,prakse...ir tā vērts maksāt,tik mācību laiks tāds pagarš - 7 mēneši.
Lūdzu, nodemonstrēt šo koku sakopšanu • 2019. gada 3. janvārī, 21:44
50 EUR par 1 liepas profesionālu apkopšanu tātad!!!??? ____________________________ Kāpēc pie Ogres stacijas stādītās šobrīd milzīgās liepas tā arī neviens netaisās sakopt? Šo liepu stādīšana 30-ajos gados ir pat aprakstīta Meža dienu Ogrē ietvaros (stādi tika vesti no Lielvārdes). Tagad - droši vien teritoriju pieskaita LDZ. Kāpēc pilsētai tās nerūp???
to 21:44 • 2019. gada 3. janvārī, 22:20
Vai liepas vainaga izkropļošanu sauc par apkopšanu? Tie vairs nav koki, bet baļķi. Nevajag nekādu izglītību, lai nozāģētu zarus līdz stumbram.
Karte Vizītkarte • 2019. gada 4. janvārī, 13:22
Ja Rīgā Brīvības ielas liepas, kas alejā iepretim Brīvības piemineklim, netiktu pareizi koptas (t.sk. pareizi apzāģēti zari), tad pašā pilsētas centrā būtu katastrofāls skats jeb mūžameža iespaids. Tiesa, tūlīt pēc apzāģēšanas šķiet, ka izskatās briesmīgi, taču vēlāk visiem prieks. Ogrē Grīvas prospektā arī šķita - kā būs, ja tā darbojas, bet tagad ok. Kas atbild par Ogres stacijas liepām? Kādam taču varbūt nav vienalga? Helmanim? Ja vides speciālistam, koku apsaimniekoš. atbildīgajiem domē vienalga?
domīga • 2019. gada 4. janvārī, 23:21
Kokkopis ir koku dakteris, jā šad tad viņi pārcenšas, bet koki pilsētā ir jākopj, jo tas būtiski paildzina viņu dzīvi, kā arī palīdz sadzīvot kokiem ar pilsētas infrastruktūru un iedzīvotājiem.... Jebkuras profesijas apguve kautko maksā, par velti ir tikai siers otrai pelei. Koki ir planētas plaušas!
Trūkst, kam vajag trūkt • 2019. gada 5. janvārī, 20:12
Ogres slimnīcas teritorijā skulptūras granītā par bargu naudu papildinās katru gadu, bet turpat kokus neviens nedomā kopt nevienu gadu, jo trūkst naudiņas, t.i. trūkst tam, kam vajag trūkt. Ar skulptoriem var vienoties, bet ar kokkopjiem savā pilsētā nē.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet