Atgriezties pie raksta

Ogres tehnikuma audzēkņi dzīvos modernā dienesta viesnīcā Foto

30.janvārī, pārgriežot simbolisko sarkano lentu, svinīgi atklāta profesionālās izglītības kompetences centra "Ogres tehnikums" (OT) atjaunotā dienesta viesnīca "Aizupēs".

Lentas pārgriešanas ceremonijā piedalījās OT direktore Ilze Brante, Izglītības un zinātnes ministrijas valsts sekretāre Līga Lejiņa, Centrālās finanšu un līguma aģentūras Sociālās infrastruktūras departamenta direktors Edgars Kalbergs, Valsts izglītības attīstības aģentūras izglītības infrastruktūras projektu departamenta direktors Ilvars Bergmanis, arhitektu, būvnieku un pašvaldību pārstāvji.


Svinīgā pasākuma dalībniekus uzrunāja OT direktore Ilze Brante: "Izglītības un zinātnes ministrija mums uzticējusi atbildīgus uzdevumus, tajā skaitā infrastruktūras attīstību, un mēs ļoti sekmīgi tos īstenojam. Modernizētā dienesta viesnīca būs nepieciešama ne tikai audzēkņiem, bet arī tiem, kuri apgūst pieaugušo izglītības programmas. Ja pieaugušo izglītības programmu klausītājiem mācības notiek divas dienas – piektdienās un sestdienās, -, nav jāmēro ceļš uz mājām, bet var izmantot dienesta viesnīcas pakalpojumus. Dienesta viesnīca mums ir ļoti vajadzīga, jo Ogres tehnikums dažādu projektu ietvaros arī regulāri uzņem ciemiņus no Baltijas un citām Eiropas valstīm."


Modernizējot Ogres tehnikumu, tika veikta dienesta viesnīcas pārbūve, kā arī iegādāts telpām nepieciešamais aprīkojums un mēbeles. 


"Vide veido cilvēkus, un sakārtotā vidē cilvēkiem atliek daudz vairāk laika un telpas tiekties uz jauniem mērķiem, sapņot un īstenot jaunas ieceres. Tieši tāpēc mēs esam ļoti gandarīti, ka šodien varam pārliecināties par Ogres tehnikuma sasniegto vides  sakārtošanā. Ogres tehnikums jau šobrīd ir stabils spēlētājs savā nozarē ar ļoti lielu pārliecību par paveikto, un vistuvākajā nākotnē visās jomās noteikti būs izcilības paraugs arī citām profesionālās izglītības iestādēm," sveicot Ogres tehnikuma kolektīvu, sacīja L.Lejiņa.


OT direktore I.Brante un Projektu nodaļas vadītāja Sigita Jasinska pateicās Izglītības un zinātnes ministrijai un Centrālajai finanšu un līgumu aģentūrai par sniegto atbalstu, sadarbību un piešķirto finansējumu, kā arī SIA "Ozola & Bula, arhitektu birojam", SIA "Torensberg", SIA "Rem Pro" un SIA "NV Stils" par profesionāli un kvalitatīvi veiktajiem projektēšanas, celtniecības, būvuzraudzības, mēbeļu piegādes un uzstādīšanas darbiem. 


Paldies par ieguldījumu dienesta viesnīcas modernizēšanas projekta īstenošanā arī S.Jasinskai un  OT Administratīvi saimnieciskās nodaļas vadītājai Ainai Murānei.


Pēc svinīgā pasākuma viesi devās apskatīt dienesta viesnīcu, kur iepazinās ar jaunajām telpām, aprīkojumu, kā arī piedalījās dažādās atrakcijās.


Modernizētajā dienesta viesnīcā "Aizupēs" ir 281 gultasvieta, ieskaitot vietas personām ar kustību traucējumiem. Audzēkņi viesnīcā dzīvos pa diviem vienā istabiņā. Uz divām istabiņām būs kopīga virtuve, duša un sanitārais mezgls.


Ar piedāvātajām ekstrām jaunajā dienesta viesnīcā bija atnācis iepazīties arī Mežsaimniecības, kokizstrādājumu un medību nodaļas izglītības programmas "Būvdarbi" 1.kursa audzēknis Matīss Grigučs, kurš apgūst namdara profesiju. "Patīk, ka te uz četriem iemītniekiem kopīga virtuve, duša. Nevajadzēs pierakstīties, lai izmantotu dušu. Telpas plašas, daudz vietas, būs kur drēbes nolikt, gultas arī izskatās ērtas. Būs arī mierīgāk un klusāk, jo istabiņā tikai divi cilvēki. Šobrīd Upes prospektā vienā istabā dzīvojam četri. Nevaru vien sagaidīt, kad varēšu ievākties jaunajā dienesta viesnīcā," atklāj Matīss.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/OT/43172

2019. gada 30. janvārī, 22:51, Ogres tehnikums
Ogrenet

Jaunākie komentāri

aija • 2019. gada 1. februārī, 13:44
Atkal pienems bērnus ar vecāku "biezākajiem" makiem!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet