Atgriezties pie raksta

Biznesa ideju klubs – palīgs OT audzēkņiem karjeras izvēlē Foto

6.februārī Ogres tehnikumā (OT )notika trešā un noslēdzošā Biznesa ideju kluba nodarbība, kurā piedalījās Datorikas, elektronikas un administratīvā darba, kā arī Dizaina un mākslas nodaļas audzēkņi.

Biznesa ideju klubā viesojās aģentūru "Infinitum" un "DigitalJourney" mārketinga vadītāja, ceļojumu bloga "TripThis" izveidotāja un līdzīpašniece Evita Mežezera, lai iepazīstinātu OT audzēkņus ar digitālā mārketinga kanāliem un bezmaksas mārketinga plānošanas un analīzes rīkiem. Lektore sniedza jauniešiem padomus, kā sasniegt savus klientus internetā un gūt vēl lielāku peļņu uzņēmumam.


"Audzēkņi nodarbībā ieguva zināšanas par to, kā savu uzņēmumu labāk reklamēt interneta vidē, jo šajā vidē sasniedzama plaša auditorija. Jaunieši varēja iepazīties ar daudz un dažādām iespējām, arī tādām, ko varbūt līdz šim nezināja. Šī lekcija viņiem pavēra plašāku redzesloku," atklāj Dizaina un mākslas nodaļas pedagogs Armands Pučs. "Piemēram, topošie vizuālās reklāmas noformētāji un multimediju dizaina speciālisti būs ne tikai uzņēmēji, kuri vēlēsies reklamēt savu uzņēmējdarbību, bet arī reklāmas veidotāji. Viņiem jāizprot, kā labāk pasniegt izveidoto saturu digitālajā pasaulē. Daudzi no viņiem strādās kā pašnodarbinātas personas, un viņiem jāprot reklamēt arī savu darbu. Mācību nodarbībās audzēkņi vairāk koncentrējas uz vizuālā iespaida radīšanu, bet šī tikšanās sniedz papildu zināšanas iespaida radīšanai, kurā virzienā iespaids ir jāveido, lai tas sasniegtu auditoriju."


Šī bija trešā nodarbība OT Karjeras izglītības centra organizētā Biznesa ideju kluba ietvaros. OT audzēkņi uzklausījuši arī Biznesa konsultāciju un mācību centra "LatConsul" WMC mārketinga direktora Mārtiņa Zvīguļa un kopīraitera (satura speciālista) Laura Kroļa, kā arī ar SIA ''STATS RENT" vadītāja Viganta Lesauska uzņēmējdarbības pieredzi un padomus karjeras izvēlē.


Biznesa ideju kluba nodarbības tika organizētas projekta "Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības ietvaros".  Projekta mērķis ir veicināt izpratni par nodarbinātības tendencēm mūsu valstī un pasaulē, kā arī gatavību pieņemt alternatīvus lēmumus karjeras izvēlē.


"Es ceru, ka esam sasnieguši savu mērķi. Biznesa ideju klubā bija iesaistīti visu tehnikuma nodaļu audzēkņi. Ar kolēģi, karjeras konsultanti pedagoģi Ingu Lišmani-Ozoliņu, pārrunājot Biznesa ideju kluba nodarbību rezultātus, nolēmām, ka šo tradīciju vajadzētu turpināt arī nākamgad. Audzēkņi noteikti būs ieguvēji," norāda OT Karjeras izglītības centra karjeras konsultante pedagoģe Inese Kaupuža.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/OT/43235

2019. gada 9. februārī, 10:44, Ogres tehnikums
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet