Atgriezties pie raksta

Ogres tehnikumā sporto profesionālo izglītības iestāžu vadītāji Foto

8.martā Ogres tehnikumā (OT) norisinājās Latvijas Republikas Profesionālās izglītības sporta kluba "AMI" sportisko aktivitāšu pasākums "Iepazīsti Ogres tehnikumu un atstāj savu vārdu vēsturē!".

Uz pasākumu bija ieradušies profesionālo izglītības iestāžu direktori, direktoru vietnieki un sporta darba organizatori no Rīgas, Jelgavas, Jēkabpils, Aizkraukles, Dobeles, Malnavas un Priekuļiem.


"Man ir liels prieks jūs sveicināt Ogres tehnikumā mūsu satikšanās svētkos," uzrunājot kolēģus, sacīja OT direktore Ilze Brante. "Šie ir sportiski svētki, bet tā ir arī mūsu pieredzes bagātināšana. Es gribu teikt lielu paldies šī pasākuma organizatorei, Arodizglītības mācību iestāžu sporta kluba vadītājai Irēnai Bukovskai, kura jau 29 gadus pulcina mūs kopā. Viņas entuziasms un pašaizliedzība ir neizmērojama. Mēs dažkārt aizbildināmies ar nevaļu, bet vienmēr esam priecīgi piedalīties šajos pasākumos, satikties ar kolēģiem un gūt jaunu pieredzi. Novēlu, lai arī šodien jūs gūtu jaunas ierosmes savas izglītības iestādes attīstībai un pilnveidei!"


Dalībniekus sveica Sporta kluba "AMI" valdes priekšsēdētāja Irēna Bukovska, novēlot šo sportiski aktīvo dienu pavadīt ar smaidu un labu garastāvokli, lai pozitīvais noskaņojums saglabātos arī ikdienas gaitās. "Sports tā ir mīlestība, kas pavada cilvēku visu mūžu," uzsvēra I.Bukovska.


Pasākums šoreiz notika Starptautiskajā sieviešu dienā, tāpēc daiļā dzimuma pārstāves pavasara svētkos gan ar muzikāliem priekšnesumiem, gan ziediem sveica OT puiši skolotāja Reiņa Grīnhofa vadībā. Dāmas sumināja arī Rīgas Tehniskās koledžas direktors Jānis Rozenblats, pasniedzot pavasarīgu pušķi OT direktorei Ilzei Brantei.


Pēc pasākuma svinīgās atklāšanas un izkustēšanās mūzikas ritmos visi devās uz sacensību kontrolpunktiem, kur viņus gaidīja tiesneši – OT pedagogi. Galvenais sacensību tiesnesis – Ainars Puķītis, Lielvārdes novada Sporta centra direktors.


Sacensībās piedalījās 13 komandas no 12 profesionālās izglītības iestādēm. Rīgas Tehniskā koledža tika pārstāvēta ar divām komandām.


"Kā jau liecina sacensību nosaukums "Iepazīsti Ogres tehnikumu un atstāj savu vārdu vēsturē!", sacensībās iekļauta orientēšanās pa mācību ēku un angāru, lai viesi varētu labāk iepazīt Ogres tehnikumu. Mēs tehnikumā audzēkņiem piedāvājam apgūt 21 programmu, tāpēc šajos uzdevumos ietverti elementi no katras izglītības programmas. Uzdevumi ne tik daudz veltīti sportam, bet orientēti uz aktīvu atpūtu, lai dalībnieki varētu savienot patīkamo ar lietderīgo. Tie ir ļoti interesanti un atraktīvi uzdevumi ar sporta elementiem – jāprot vadīt un iemest bumbiņa, jācep laimes poga no cepumiem, jāšauj. Protams, būs arī sports, bet ar "odziņu", stāsta OT direktores vietniece, sacensību koordinatore Linda Caune.


Tā kā Ogres tehnikumā var iegūt arī biškopja kvalifikāciju, tad pasākuma dalībniekiem bija jāapliecina iemaņas arī šajā jomā. "Katram dalībniekam būs jāuzvelk maska, jāpaņem pa vienam priekšmetam, kas atrodas uz galda, jādodas pie Latvijas bišu standartstropa un tas jānokomplektē. Lai to izdarītu, jāizmanto spilvens, sedziņas, medus telpa, riņķi, vāks," uzdevumu skaidro OT Mācību dravas vadītājs Ēriks Mozga.


Pēc orientēšanās pa tehnikumu pēc pusdienām sacensību dalībnieki devās uz Ogres Valsts ģimnāzijas sporta zāli, kur norisinājās sacensībās volejbolā un direktoru trīscīņa, izpildot basketbola soda metienus.


Pasākuma noslēgumā notika profesionālo izglītības iestāžu vadītāju valdes sēde un uzvarētāju apbalvošana.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/OT/43425

2019. gada 11. martā, 09:27, Ogres tehnikums
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet