Atgriezties pie raksta

Izmaiņas Ogres tehnikuma Konventa sastāvā Foto

15.maijā notikušajā Ogres tehnikuma (OT) Konventa sēdē pieņemts lēmums konventa sastāvā iekļaut Gulbenes novada domes priekšsēdētāju Normundu Audzišu.

"Tas nepieciešams tādēļ, ka no 2019.gada 1.jūlija sadarbībā ar Gulbenes novada pašvaldību Ogres tehnikums īstenos profesionālās izglītības programmas Ogres tehnikuma programmu īstenošanas vietā Rankā. Ogres tehnikumā tiks iekļauta Valmieras tehnikuma Rankas struktūrvienība, kur uz vietas pēc uzņēmēju pieprasījuma tiks sagatavoti ar mežistrādi un koka izstrādājumu izgatavošanu saistīti speciālisti," norāda OT direktore Ilze Brante. 


Gulbenes novada domes priekšsēdētājs N.Audzišs atzinīgi vērtē Ogres tehnikuma iesaistīšanos speciālistu sagatavošanā Rankā: "Pieprasījums gan pēc mežsaimniecības speciālistiem, gan spēkratu mehāniķiem ir diezgan liels, jo mūsu novadā ir daudz spēcīgu ar mežsaimniecību un mežizstrādi saistītu uzņēmumu. Esmu gandarīts, ka Ogres tehnikums apņēmies mūsu novadā īstenot šīs programmas."


Lai varētu sekmīgi īstenot programmas "Koka izstrādājumu izgatavošana", "Meža darbi un tehnika", "Mašīnzinības", iegādāts nepieciešamais aprīkojums, izveidots meža tehnikas mācību poligons, atjaunoti dabas zinību un mežsaimniecības kabineti, noslēgti līgumi ar sadarbības partneriem.


Ogres tehnikumam jau ir pieredze sadarbībā līdzīgā projektā ar Kokneses novada pašvaldību, jo no 2017.gada Kokneses novada Vecbebru Profesionālā un vispārizglītojošā internātvidusskola kļuva par Ogres tehnikuma izglītības programmu īstenošanas vietu. Kā informē I.Brante, pašlaik tur tiek īstenota izglītības programma "Biškopība" pieaugušajiem, kā arī organizēti dažādi valsts mēroga pasākumi, izmantojot tur esošo materiālo bāzi, tiek modernizēts Vecbebros esošais biškopības muzejs.


OT konventā darbu uzsākusi arī AS "Hansa Matrix" personāla vadītāja Diāna Urtāne. Viņa kā  Latvijas Elektrotehnikas un elektronikas rūpniecības asociācijas deleģētā pārstāve stājusies līdzšinējā AS "Hansa Matrix" pārstāvja Ervīna Kampāna vietā. 


Kā uzsvēra I.Brante, OT konventa sēdes tiek organizētas, kad ir kaut kas būtisks paveikts vai arī nepieciešams uzklausīt Konventa locekļu viedokli būtisku un nozīmīgu lēmumu pieņemšanai.


Iepriekšējā OT Konventa tikšanās bija 30.janvārī, kad svinīgi tika atklāta atjaunotā OT dienesta viesnīca "Aizupēs". Savukārt šīs sēdes laikā konventa locekļi tika aicināti uz svinīgo pasākumu 19.jūnijā, lai ievietotu Laika kapsulu ar vēstījumu nākamajām paaudzēm Ogres tehnikuma multifunkcionālajā hallē.


Par Ogres tehnikuma infrastruktūras modernizāciju un multifunkcionālās halles būvdarbu norisi informēja OT Projektu nodaļas vadītāja Sigita Jasinska un SIA "BūvKore" būvdarbu vadītājs Kristaps Pielēns-Pelēns.


Konventa sēdē tika apspriesti vēl vairāki aktuāli jautājumi. Direktores vietniece kvalitātes, attīstības un tālākizglītības jomā Baiba Liepiņa informēja par pieaugušo izglītības programmu nodrošinājumu, bet Projektu nodaļas vadītāja Sigita Jasinska iepazīstināja ar Ogres tehnikuma "Internacionalizācijas stratēģijas 2017.-2025.gadam" īstenošanu.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/OT/43896

2019. gada 18. maijā, 10:03, Ogres tehnikums
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet