Atgriezties pie raksta

Ogres tehnikumā izcilāko audzēkņu vecākiem pasniedz Ģimenes Gada balvu  Foto

31.maijā Ogres tehnikumā (OT) jau sesto reizi tika atzīmēta Ģimenes diena, kurā tehnikuma vadība, nodaļu vadītāji un audzinātāji teica paldies labāko audzēkņu vecākiem par dēla vai meitas audzināšanu, sniedzot ieguldījumu Ogres tehnikuma un valsts attīstībā.

Ģimenes diena, kas aizsākusies 2014.gadā, jau no pašiem pirmsākumiem kļuvusi par sirsnīgākajiem svētkiem mācību gada izskaņā, kur vienuviet satiekas audzinātāji, labākie audzēkņi un viņu vecāki.


Pirms svinīgā pasākuma katras nodaļas audzinātāji izvirza  ģimenes, kuras būtu pelnījušas īpašu uzmanības apliecinājumu – Ģimenes Gada balvu. Balvas autori un izgatavotāji ir Dizaina un mākslas nodaļas un Mežsaimniecības, koka izstrādājumu un medību nodaļas audzēkņi.


Šajā mācību gadā tika godinātas Ivja Mirķa (3ET), Daigas Kārkliņas (2DT-1), Reiņa Gunāra Medņa (2DT-1), Dāvida Zaiceva (2VP), Līgas Zeltiņas (2EP), Andra Pētersona (4MT), Ritvara Dāvida Catlakša (3MG), Dāvida Ņikitas Gruznova (3VD), Edgara Tilaka (4VO) ģimenes.


Ģimenes Gada balvas ieguvējus sveica OT direktores vietniece kultūrizglītības un audzināšanas jomā Armanda Auziņa, sakot paldies audzēkņiem un viņu vecākiem, ka jaunieši izvēlējušies mācīties, veidot savu karjeru un izkopt savus talantus tieši Ogres tehnikumā. Gada balvas ieguvējus ar muzikāliem priekšnesumiem iepriecināja OT audzēknis Ainārs Krastiņš (2DT-2) un interešu izglītības pedagogu Grīnhofu ģimene.


Ģimenes dienas dalībniekus uzrunāja OT direktore Ilze Brante:"Viss, kas notiek tehnikumā, nevar notikt bez mūsu audzēkņiem. Vispirms jau bez tiem, ar kuriem mēs lepojamies. Katru gadu Ģimenes dienā mēs uzaicinām tos audzēkņus kopā ar vecākiem, kuriem vēlamies īpaši pateikties par mūsu sadarbību. Tikai visi kopā mēs varam gāzt kalnus. Tāpēc šajā pasākumā ir starptautisko un valsts konkursu uzvarētāji un godalgoto vietu ieguvēji. Paldies audzēkņiem un viņu vecākiem!"


Vecāki tika aicināti arī ierakstīt savu vēlējumu Ogres tehnikumam Labo domu grāmatā. Šajā grāmatā glabājas arī līdzšinējo Ģimenes Gada balvu ieguvēju fotogrāfijas.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/OT/43991

2019. gada 1. jūnijā, 13:37, Ogres tehnikums
Ogrenet

Jaunākie komentāri

brīnums, • 2019. gada 2. jūnijā, 16:48
vai ta Šadurskis arī Šoreiz netrada iemeslu KĀ padižoties ar saviem nopelniem !.....Bet vecāki un arī citi ģim loc. lieli malači !!! Kūciņas arī izskatās ļoti garšigas.....

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet