Atgriezties pie raksta

Ogres tehnikums aicina piedalīties foto konkursā "Piena upē siera ziedi" Pielikums

Pielikumi

Biedrība "Siera klubs" sadarbībā ar profesionālās izglītības kompetences centru "Ogres tehnikums"  izsludina konkursu "Piena upē siera ziedi", lai veicinātu interesi un paplašinātu zināšanas par Latvijas siera šķirņu dažādību, piena un piena produktu ražotājiem, saimniecībām, produktiem, ēdieniem un kulināro mantojumu.

Konkursa ietvaros ikviens – profesionālis un iesācējs -  ir aicināts dalīties savos personīgajos stāstos caur fotogrāfiju,  attēlojot konkursā tēmu "Piena upē siera ziedi", Latvijas vasaru kopā ar piena produktiem, ražotājiem, baudītājiem, mājas produktu radītājiem u.c.


Konkursa mērķis ir iesaistīt sabiedrību foto konkursā ar veltījumu Latvijai, apzinot un iepazīstot gan piena produktu lielos ražotājus, siera šķirņu dažādību, mājražotājus, goda saimnieces, radīšanas un baudīšanas tradīcijas, ēdienu kompozīcijas.


Konkursa darbus (ne vairāk kā trīs foto) autori tiek aicināti iesūtīt elektroniski, fotogrāfijās attēlojot konkursa tēmu. Fotogrāfijas izšķirtspēja ne mazāka kā 4000 pix fotogrāfijas garajā malā. Konkursa darbi atbilstoši noteikumiem jāiesniedz līdz 2019.gada 13.oktobra plkst.23.59, nosūtot uz e-pastu: fotokonkurss@ovt.lv.


Svinīgā pasākumā labāko 3 (trīs) darbu autori saņems naudas balvu  (žūrija ir tiesīga mainīt balvu lielumu):


I vieta EUR 350, 


II vieta EUR 200,


III vieta EUR 150.


Papildus informāciju var saņemt pie Ogres tehnikuma direktores vietnieces kultūrizglītības un audzināšanas jomā Armandas Auziņas, tālr. +371 26491379, e-pasts: armanda.auzina@ovt.lv.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/OT/44595

2019. gada 4. septembrī, 14:52, Ogres tehnikums
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet