Atgriezties pie raksta

"Policijas kausā" volejbolā triumfē Ogres tehnikuma komanda Foto Rezultāti

20.novembrī Ogres novada Sporta centrā pasākuma "Drošības dienas skolā 2019" ietvaros norisinājās tradicionālā Ogres policijas kausa izcīņa volejbolā, ko organizē Valsts policijas Rīgas reģiona policijas pārvaldes Ogres iecirknis sadarbībā ar Ogres novada Sporta centru.

Sacensībās piedalās gan Rīgas reģiona policijas pārvaldes Ogres iecirkņa komanda, gan arī Ogres un kaimiņu novadu skolu komandas.


Par Policijas kausu šogad cīnījās Ogres 1.vidusskolas, Jaunogres vidusskolas, Suntažu vidusskolas, Madlienas vidusskolas, Ogres tehnikuma un Ķeguma Komercnovirziena vidusskolas komandas.


Bez zaudējumiem līdz finālam nonāca divas – Policijas un Ogres tehnikuma - komandas.


Lai arī sacensību Nolikums paredz, ka Policijas komanda spēlē ārpus konkurences un cīņā par medaļām nepiedalās, fināla mačs izvērtās visai spraigs, jo laukumā tikās gandrīz līdzvērtīgi pretinieki. Spēles uzvarētāji tika noskaidroti trešajā setā, kur arī šoreiz uzvarēja policijas darbinieku pieredze, rūdījums un izturība. 


Zelta medaļas izcīnīja Ogres tehnikuma komanda, kurā spēlēja: Klāvs Kalnozols, Agnis Trops, Raivo Aleksejevs, Rihards Melnis, Armands Prančs, Līga Zeltiņa, Martins Cvetkovs, Sendijs Trūba, Ralfs Rinalds Bodnieks.


Ogres tehnikuma komandas pārstāvis Raivo Aleksejevs tika atzīts arī par sacensību labāko spēlētāju puišu konkurencē. Raivo ir Mežsaimniecības, kokizstrādājumu un medību nodaļas 3.kursa audzēknis, topošais mežsaimniecības tehniķis. Kā portālam "Ogre.Net.lv" atklāja Raivo, Policijas kausa izcīņā viņš piedalās trešo reizi. Labākā spēlētāja balvu ieguvis arī mācoties 1.kursā. Pērn labākā spēlētāja balvu ieguva Raivo komandas biedrs Klāvs Kalnozols. Raivo ir pieredzējis volejbola spēlētājs - jau 11 gadu trenējas šajā sporta veidā un pārstāv Sēlijas Sporta skolas komandu. Raivo par Policijas kausa izcīņas rezultātiem ir apmierināts, taču atzīst, ka komanda varējusi labāk nospēlēt pret Policijas komandu. Ogres tehnikuma komandā viņš spēlēs arī nākamajā gadā, un tad ir iespēja revanšēties.


2.vietu izcīnīja Madlienas vidusskolas komanda: Emīls Smilškalns, Emīls Oto Birģelis, Emīls Ernests Zvirbulis, Kristers Sams, Ralfs Kriškāns, Ramona Smilškalne, Ilgonis Vēzis. Madlienas vidusskolas komandas pārstāve Ramona Smilškalne saņēma labākās spēlētājas balvu meiteņu konkurencē.


Godalgoto trijnieku noslēdza Ogres 1.vidusskolas komanda: Raivo Kuks, Edžus Kampe, Markuss Januševskis, Karims Alī, Stefans Labrencis, Rihards Bremze, Roberts Jākobsons, Raivo Stūriņš.


Sacensību noslēgumā Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Ogres iecirkņa priekšnieks Vilnis Naglis apbalvoja uzvarētājus un pateicās visiem dalībniekiem par piedalīšanos šajās aizraujošajās sacensībās.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/OT/45285

2019. gada 21. novembrī, 12:41, Ogres tehnikums
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Anna • 2019. gada 21. novembrī, 19:19
Atkal Pabrieža dedzina lapas un smirdina pilsētu. Kā NAV kauns?!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet