Atgriezties pie raksta

Ogres tehnikums novērtēts ar Erasmus+ programmas kvalitātes balvu "Spārni 2019"

Ogres tehnikums par projektu "Gudrība-zināšanās, spēks-darbā!" nominācijā "2016. un 2017. gada Erasmus+ personu mobilitātes projekts" profesionālās izglītības sektorā saņēmis kvalitātes balvu "Spārni 2019", informē Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA).

12. decembrī VIAA)pasniedza Eiropas Savienības izglītības, mācību, jaunatnes un sporta programmas Erasmus+ programmas kvalitātes balvu "Spārni 2019”. 


"Erasmus+ programmas kvalitātes balva "Spārni" apliecina mērķtiecīgi plānotu un īstenotu starptautisko sadarbību un izglītības iestāžu internacionalizāciju, bez kuras nav iedomājama konkurētspējīga izglītības vide Latvijā ne augstākajā izglītībā, ne arī citās izglītības pakāpēs. Šodien apbalvoto projektu īstenotāji pašaizliedzīgi un atbildīgi ir vadījuši institūciju sadarbību izglītības inovāciju ieviešanā un labās prakses apmaiņā, kas nes augļus ne tikai vienas iestādes vai projekta mērogā, bet stiprina visas izglītības sistēmas attīstību ilgtermiņā," atzina VIAA direktore Dita Traidās.


Kvalitātes balva "Spārni" ir tradicionāls konkurss, ko VIAA rīko katru otro gadu kopš 2004.gada, lai sekmētu labas kvalitātes Erasmus+ projektu izstrādi un ieviešanu, novērtētu projektu vadītāju ieguldījumu un veicinātu starptautiskas pieredzes apmaiņu.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/OT/45501

2019. gada 14. decembrī, 16:01, Ogres tehnikums
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet