Atgriezties pie raksta

Ogres tehnikuma audzēknis Andris Svilāns uzvar Eiropas meža darbinieku sacensībās slēpošanā Foto

Jau 52.reizi, šogad Polijā, Duszniki Zdroj, no 19. līdz 25.janvārim norisinājās Eiropas meža darbinieku sacensības ziemeļu slēpošanā (EFNS).

Sacensībās piedalījās ap 770 dalībnieku no Somijas, Zviedrijas, Norvēģijas, Vācijas, Beļģijas, Itālijas, Horvātijas, Francijas, Slovēnijas, Slovākijas, Austrijas, Polijas, Šveices, Igaunijas. 


Pateicoties biedrības "Meža sports" (tās biedrs ir arī Ogres tehnikums) organizatoram Artim Zvejniekam, Latviju pārstāvēja 60 dalībnieku liela komanda, Ogres tehnikumu – 2MT audzēkņi Andris Svilāns un Nikolajs Platacis, kā arī profesionālo priekšmetu skolotāja Anda Vilciņa.


52. Eiropas meža darbinieku sacensības slēpošanā notika trīs dienas. Pirmā diena tika veltīta treniņiem, trases iepazīšanai un mērķu piešaušanai, kā arī dienas otrajā pusē starts tika dots sacensībām brīvajā stilā. Grupā M16 (bez šaušanas) godpilno 2.vietu ieņēma 2MT audzēknis A.Svilāns. N.Platacim šī bija pirmā pieredze Eiropas mačos, līdz ar to viss vēl priekšā nākamajā sezonā.


Otrā diena bija veltīta slēpošanai klasiskajā stilā, kur nu jau augsto 1.vietu ieņēma A.Svilāns, savukārt A.Vilciņa savā grupā ierindojās 20.vietā.


Trešajā dienā sacentās stafetes komandas. Ņemot vērā sniega trūkumu gan Latvijā, gan Eiropā kopumā, organizatori sagatavoja trasi, izmantojot mākslīgā sniega segumu. Trases garums sievietēm - 4 km, vīriešiem - 8 km ar vienu šautuvi no stāvus pozīcijas.


Organizatori bija parūpējušies arī par ekskursijām, kas ļāva iepazīt Polijas mežsaimniecību. Ssacensību dalībnieki apmeklēja Stolove (Stołowe) kalnu nacionālo parku un jauno Eko centru.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/OT/45955

7. februārī, 11:15, Ogres tehnikums
www.ovt.lv

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet