Atgriezties pie raksta

Svinīgā pasākumā "Goda aplis" apbalvo labākos Ogres tehnikuma novusa spēlētājus Foto

Ogres tehnikumā 12.februārī norisinājās apbalvošanas ceremonija, kurā pasniedza medaļas un balvas novusa sacensību uzvarētājiem.

Apbalvošana notika 1.stāva vestibilā pie ieejas jaunajā multifunkcionālajā sporta hallē. Pirmā stāva vestibilam ir apļa forma, tāpēc Ogres tehnikuma sporta darba organizators Māris Kurilovičs ierosināja šo pasākumu nodēvēt par "Goda apli" un ieviest to kā tradīciju. Iecerēts, ka te tiks izveidota sacensībās izcīnīto kausu un balvu galerija.


Uzvarētājus  un sacensību organizatorus sveica OT direktore Ilze Brante: "Liels paldies mūsu sporta darba organizatoram Mārim Kurilovičam, kurš ievieš jaunas tradīcijas Ogres tehnikumā. Kad būsim atklājuši multifunkcionālo halli, mēs vēl vairāk varēsim attīstīt sporta aktivitātes. Paldies sacensību dalībniekiem un dienesta viesnīcu skolotājiem, kuri piedalījās šo sacensību organizēšanā."


Sacensības "Labākā novusa spēlētāja" un  "Labākais novusa spēlētājs" tehnikumā tika organizētas pirmo reizi.


"Mēs kopā ar Dienesta viesnīcu vadītāju Dmitriju Usinu nolēmām organizēt sacensības visās trijās dienesta viesnīcās - Upes prospektā  18, Jaunatnes ielā 3 un "Aizupēs" -, lai jaunieši pēc iespējas vairāk pavadītu brīvo laiku spēlējot dažādas galda spēles," atklāj M.Kurilovičs. 


Pirmā sacensību kārta norisinājās no 25.novembra līdz 23.decembrim atsevišķi katrā dienesta viesnīcā. Sacensībās piedalījās audzēkņi, kuri dzīvo šajās viesnīcās. Kopumā pieteicās 49 dalībnieki. Daži audzēkņi nokavēja pieteikšanos, bet viņiem būs iespēja piedalīties nākamajā gadā.


Finālā no katras dienesta viesnīcas tikās trīs labākie jaunieši un labākās jaunietes. 14.janvārī notika finālspēles jaunietēm, bet 21.janvārī – jauniešiem.


Pasākumā "Goda aplis" tika apbalvoti visi finālisti – 9 jaunietes un 9 jaunieši, kā arī dienesta viesnīcu pedagogi, kuri piedalījās I kārtas sacensību organizēšanā. Katras dienesta viesnīcas pārstāvji saņēma  kliņģeri. 


Visus finālistus apbalvoja ar Diplomiem, kas speciāli šim notikumam tika izgatavoti Dizaina un mākslas nodaļā. Seši labākie dalībnieki  katrā grupā saņēma SIA "Malevss" dāvinātos garšīgos sierus, bet pirmo trīs vietu ieguvēji – medaļas.


Jaunietēm:  1.vieta – Lāsma Derkača (3GR); 2.vieta – Anete Bite (1GR); 3.vieta – Jolanda Larionova (1MD-2); 4.vieta –Ārija Garā (1VO) - 2; 5.vieta – Vita Irbe (3EP); 6.vieta – Anžela Vintisjonoka (1 ID); 7.vieta – Viktorija Jansone (3 ID); 8.-9.vieta – Marta Patrīcija Stundiņa (1MD-1), Tīna Jančevska (1 VD).


Jauniešiem: 1.vieta – Dāniels Zeņins (2 MT); 2.vieta – Patriks Tobijs (2MT); 3.vieta – Roberts Staris (3MT); 4.vieta – Everts Gudrups (2 MH); 5.vieta – Romāns Obuhovičs (1 MO-2); 6.vieta – Kristiāns Siliņš (1MO-1); 7.vieta – Armīns Dzenis (3MO); 8.vieta – Raivo Aleksejevs (3 MT); 9.vieta – Andrejs Kunickis (2 MO).


Ogres tehnikumā audzēkņiem ir dotas daudzveidīgas iespējas nodarboties ar fiziskajām aktivitātēm ārpus mācībām. Dienesta viesnīcās ir sagādāts un sakārtots inventārs novusa un galda tenisa spēlēšanai,  treniņiem tiek izmantota arī sporta zāle tehnikuma ēkā Meža prospektā. No pagājušā gada novembra ar audzēkņiem strādā fitnesa un volejbola treneri, no februāra trenera vadībā var nodarboties arī ar basketbolu.


"Audzēkņiem cenšamies nodrošināt arvien lielākas iespējas aktīvi pavadīt brīvo laiku," norāda M.Kurilovičs.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/OT/46042

15. februārī, 07:42, Ogres tehnikums
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet