Atgriezties pie raksta

Ogrēnieši bez sporta nevar iztikt arī svētkos Foto

Tradicionāli Ogres pilsētas svētkos goda vieta tiek ierādīta arī sportiskajām aktivitātēm.

Šogad tās pārsvarā norisinājās rekonstruētajā Ogres 1.vidusskolas stadionā. Pasākuma "Sporta sala" dalībnieki un līdzjutēji kļuva arī par stadiona atklāšanas ceremonijas aculieciniekiem. 


Sportisti un entuziasti varēja piedalīties dažādās aktivitātēs ielu basketbola 3x3 turnīra "Ogres RAGS" 3. posmā, zibensturnīrā florbolā 3:3 un frisbijā 3:3 vai 5:5. Notika arī fitnesa dabā 30 minūšu nodarbība.
Sportotāji varēja nodoties arī orientēšanās pārbaudījumiem "Foto slēpnis", vērot karatē paraugdemonstrējumus un pārvarēt daiļslidošanas kluba "Slidotprieks" sagatavoto šķēršļu joslu, kā arī  piedalīties šaha turnīrā. 


"Visas aktivitātes organizētas ar mērķi, lai attīstītu fiziskās īpašības – ātrumu, izturību, veiklību, lokanību. Sporta biedrības piedāvā gan spēles, gan individuālus uzdevumus. Visi kopā vēlamies veicināt veselīgu dzīvesveidu, lai bērnus, jauniešus un pieaugušos ieinteresētu kustēties un izmēģināt dažādus sporta veidus," saka Ogres novada Sporta centra direktore Dzirkstīte Žindiga. 


Līdztekus Ogres novada sporta biedrībām un klubiem šogad svētkos piedalījās arī daiļslidošanas klubs "Slidotprieks" no Ikšķiles novada un Zemessardzes 54.Inženiertehniskais bataljons. 


"Slidot mācīties šodien nevarēs, bet piedāvāsim vingrinājumus saistībā ar slidošanu, lai pārbaudītu līdzsvaru, veiklību un lokanību. Ja iepatiksies, varēs rudenī nākt trenēties daiļslidošanā," stāsta daiļslidošanas kluba "Slidotprieks" valdes priekšsēdētājs Edgars Siliņš.  


Pirmo reizi Ogres pilsētas svētkos piedalījās arī Zemessardzes 54.Inženiertehniskais bataljons. Kā atklāja Zemessardzes 54.Inženiertehniskais bataljona virsseržants Uldis Veliks, zemessargi ogrēniešiem sagatavojuši fiziskos vingrinājumus ar "militāru pieskaņu".


Bērni un jaunieši līdz astoņpadsmit gadu vecumam varēja izmēģināt spēkus šķēršļu joslas un tuneļa pārvarēšanā, uz līdzsvara baļķa, kā arī veicot atspiešanās vingrinājumus, bet puišiem pēc astoņpadsmit bija iespēja noskaidrot savu fiziskās attīstības līmeni atbilstoši karavīru fiziskās sagatavotības normatīviem.


Ikviens interesents varēja iepazīties arī ar zemessargu tehniku un ekipējumu. "Ceram ieinteresēt jauniešus un aicinām papildināt zemessargu rindas, iesaistīties jaunsardzē vai stāties profesionālajā dienestā," saka U.Veliks.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/sports/39360

2017. gada 6. augustā, 10:38, Sports
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Lunis • 2017. gada 6. augustā, 20:14
juris , pietam skaidri latviski runajoši:):)
juris • 2017. gada 6. augustā, 19:14
12 bildee iisti ogrenieshi
nu, nu • 2017. gada 6. augustā, 13:03
tad ir labi nostrādāts, ja jau pat zemessardzes smagsvars (31) bez bažām var iemēģināt stadiona segumu

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet