Atgriezties pie raksta

"Upes stāsti" iedvesmo Ogres Tautas teātri jaunam uzvedumam Foto

Ogres pilsētas svētkos uz peldošās skatuves norisnājās vairāki neaizmirstami koncerti un uzvedumi, kas sasaucās ar svētku devīzi "Dzīve ir upe".

Svētku pirmajā vakarā vērojām gaismas, mūzikas un deju uzvedumu "Upes stāsts", kurā piedalījās Ogres novada Kultūras centra deju kolektīvi.


Turpinot pilsētas svētku "Dzīve ir upe" tēmu, arī sestdien turpinājās "Upes koncerti" uz peldošās skatuves. Par muzikālo noskaņu gādāja grupa "Trio con brio", "Ezeri", mūziķi Haralds Sīmanis, Ilze Grunte un Andris Grunte.


Savukārt Ogres Tautas teātra aktieri Ogres upes krastā izdzīvoja "Upes stāstus", ieskicējot Ogres pilsētas un upes kopīgo vēsturi. Stāsti tapuši, sadarbojoties Ogres Centrālajai bibliotēkai (OCB)un Ogres Tautas teātrim.


"Izvēloties tekstus aktieru priekšnesumiem, vadījāmies pēc tā, ka Ogre ir senā kūrortpilsēta – peldu un gaisa kūrorts. Pārlapojām kādreiz iznākušos laikrakstus "Ogres Straume" un "Ogres Ziņas", kuros bija publicēti apraksti, dzejoļi un feļetoni par atpūtnieku dzīvi. Sameklējām arī mūsdienu autoru darbus par Ogri un Ogres upi, aktieriem atlika vien izvēlēties, ko viņi vēlas pastāstīt klausītājiem," saka OCB Informācijas resursu attīstības nodaļas galvenā bibliotekāre Līksma Dzelme.


"Tas ir tikai pieteikums. Ogres Centrālās bibliotēkas sarūpētais materiālu klāsts par Ogri mūs tik ļoti ieinteresēja, ka nākamgad, kad svinēsim Ogres 90.gadu jubileju, varētu tapt daudz plašāks uzvedums," atklāj Ogres Tautas teātra režisors Jānis Kaijaks.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/kultura/39362

2017. gada 6. augustā, 16:08, Kultūra un izglītība
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Harry Ben • 2017. gada 3. septembrī, 20:22
Ko jūs finansiāli grūti? Vai vēlaties uzsākt savu biznesu? Šī aizdevuma sabiedrība tika izveidota visā pasaulē ar cilvēktiesību organizācijām, kuras vienīgais mērķis bija palīdzēt nabadzīgajiem un cilvēkiem, kam ir finansiālas dzīves problēmas. Ja vēlaties pieprasīt aizdevumu, atgriezieties pie mums ar informāciju zemāk: harrybeen029@gmail.com Vārds: Nepieciešamā aizdevuma summa: Ilgums: Mobilā telefona numurs: Paldies un Dievs svētī TRUST
Lunis • 2017. gada 7. augustā, 10:34
Jūrnieks , kā kas CAPTIANis :D :D
Jūrnieks • 2017. gada 7. augustā, 10:26
Ko nozīmē uzraksts uz jūrnieka cepures - CAPTIAN?

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet