precējies???

Varbūt kāds zina,kā uzzināt vai cilvēks ir precējies vai nē??Man ir tāda savāda situācija,ka satiekos ar vīrieti,bet man ir aizdomas,ka šamējais ir apgredzenots,bet cītīgi slēpj..Negribu šādu situāciju,jo esmu ticīga,bet viņš liedzās,ka esot precēts,vienkārši dažreiz rodas dīvainas situācijas,kas man liek tā domāt.Esmu no citas pilsētas,tapēc arī paziņu nav,kas varētu pazīt manu vīrieti un pateikt ko vairak.Ak jā,socialajos tīklos viņš nav,kas arī liekas savādi..
Varbūt ir kāda iespēja(kāda interneta vietne,vai kāds cits ceļš kā to noskaidrot)?
Neesmu šajā jautājumā nekad iedziļinājusies,tapēc nezinu kam lūgt palīdzību šīs situacijas noskaidrošanā.
Paldies jau iepriekš.

neprecējusies , 2014-01-09 12:27:53

Ģeniāls "Pēc naiva stulbuma" texsts. Man jau liekas šito raksta kādas garlaikotas privātprakses
" speciālistes" :D ;D . Kas tev pret apgredzenotajiem ? Īstenībā ja tā kā aprakstīji "Pazinēji" būs vai nu klusi kā kaps vai pilnīgi neko nezinoši pļāpas :) Visdrošākais veids ir dažādi valsts reģistri , tur gan neuzrāda "Faktiskās" attiecības bet gan tikai juridiskās saites. Gribi iegūt "Juridiski brīvu" bet faktiski aizņemtu princi baltā zirgā ?:)

Lunis , 2014-01-09 12:58:59

vaardu studijaa vai personas kodu, varbuut lursoft ko uzraada (lauliibu liigums, etc.)

q , 2014-01-09 13:23:21

Paskaties, vai ir gredzens.

nu, pīle , 2014-01-09 13:38:11

Zvani vakaros........... ap 21.00..............:))))))))))
Uzreiz sapratīsi...

Ievadi googlee epastu, tel., vārdu., vienalga, kaut hobiju........... ko tik nevar uzzināt..

feinaa , 2014-01-09 14:07:12

Saziņa un satikšanās gan brīvdienās ,gan svētku dienās ir fantastiski labs līdzeklis,lai pārbaudītu,vai vīrietis ir brīvs no attiecībām,vai nē! :) Zinu pēc pieredzes.

Kika , 2014-01-09 14:17:16

Ja Tu cilvēkam netici, vai laulībai kaut kas sanāks?
Veselības uzturēšanai -sanāks.

Roselle , 2014-01-09 15:45:50

Vārdu, uzvārdu studijā! Gan jau kāds atradīsies, kas pateiks taisnību..

čība , 2014-01-09 16:05:58

Vo vellos ka tik nav manejais!

precejusies , 2014-01-09 16:35:57

Tā jau ir,varam jau par šo tēmu pasmieties un aizmirst,bet tas var arī būt vīrs kādai no jums,un es tādu kaunu nepārdzīvotu!
Luni,nu tad nosauc kaut vienu valsts reģistru,kur šādu informāciju var atrast!!!Es domāju,ka to nedāļā pa labi un pa kreisi.

neprecejusies , 2014-01-09 18:03:11

Ko ņemies, aizbrauc pie viņa ciemos! Sievietes ir gudras būtnes, gan iemeslu izdomāsi :)

vax , 2014-01-09 20:26:08

Tieslietu ministrijas dzimtsarakstu departamenta datu bāzē to var redzēt . Arī tādā gadījumā ja laulība slēgta baznīcā ne zaxsā. Atrodi paziņu kam pieeja šai bāzei lai pēc PK izsit. Latvijā tā nav problēma , jebkurus personu datus var iegūt praktiski jebkurš IeM struktūru darbinieks ar piekļuvi tīklam. Arī Notāri , Tiesu izpildītāji un sazin vēl kas kuri abonē piekļuvi konkrētiem reģistriem. Par "Sīku prezentu" bezmaz buču tev tos atradīs jebkurš vidēja ranga ments ar savu ID ieejot tīklā. Sarežģītāk būs ar "Materiālā" stāvokļa noskaidrošanu , BET arī tas nav nekas ekskluzīvs savulaik patraucu izmantot LV banku sistēmu kad par pavisam smieklīgu "Atlīdzību" ieguvu visus savus finanšu aprites un darījumu datus burtiski "Cilvēks no ielas" :) Par cik tas bija kārtējā EU finansētā pētnieciskā projekta ietvaros protams gājām meklēt "Paskaidrojumus" uz ko mums toreiz vienā mierā atbildēja "Ja Nepatīk neizmantojiet mūsu pakalpojumus" viss skaidrojums :) Līdzīgi ir arī VIDā un daudz kur citur, pamatā „Cilvēka faktors” pret kuru nelīdz nekādas aizsardzības. Latvijā privātpersonu JEBKURU DATU nepieejamība eksistē tika uz papīra , un mērās tikai naudas zīmju skaitā un prasmē atrast „Vājāko posmu”.

Lunis , 2014-01-10 00:26:37

Bet datu bāzē katrs, kurš tur skatās, atstāj savas pēdas. Tas tomēr ir risks, sevišķi, ja trāpa uz kaut kādam VIP personām.

nepārspīlē , 2014-01-10 08:34:24

Nu iesāc vispirms ar to, ka noskaidro, vai šamam ir vai nav bērni. Ja ir, tad nepārprotami ir arī sieviete, kas viņam tos dzemdējusi (par viņu attiecībām gan neviens Tev neko patiesu nepateiks, jo gadās, ka dzīvo šķirti, bet guļ kopā...).
Un tad roc dziļāk. Luņa ieteiktais variants der tikai tad, ja Tev ir kaudze ar paziņām vecmeitām, kas strādā valsts iestādēs. Vai pēc Tevis nogribējies puisis, kam pieeja datiem (vai strādā piem., ekon. vai finanšu policijā (vienu tādu Ogrē zinu) un kas labprāt Tev pateiks pat vairāk, nekā patiesību ar nolūku........ nu Tu jau pati zini.. Citos gadījumos tikai pati visu vari atrisināt (kaut vai met kaunu pie malas un izokšķerē telefonu - no tā tak atkarīga Tava un varbūt vēl kādas sievietes (iespējams, arī bērnu) dzīve...)

čība , 2014-01-10 09:22:25

nepārspīlē : Heee hee , to mēs ar tevi saprotam , BET ir neticami daudz no ieņemamā amata spriežot pat ne īpašu stulbu cilvēku kuriem tas nepielec. Varbūt cilvēks "Bezizejā" varbūt "Bijis parādā" kas visbiežāk bet nereti uz šādām apriori aplamām darbībām iekrīt pat ļoti augsta ranga "Speciālisti". Reiz uz kādas uz "Preparātiem" sēdošas neadekvātas dāmas vajadzību iekrita burtiski pirmā līmeņa valsts iestādes vadība. Sieviškis preparātu "Komā" sadomāja kārtot rēķinus , uzspieda "parādniekam" , tam nekas cits neatlika kā izpildīt "Uzstājīgu lūgumu" . Datus nodeva pieprasītājai ... Te nu gadījās tevis jau minētā iespēja , persona izrādījās viena no tām kuras datus "Pieskata" ir tāda iespēja datu bāzēs. Rezultātā "Melnais plankums" karjerā , tik dēļ personālijās muļķības seku neapzināšanās. Taču visa veida struktūrās netrūkst arī vienkārši dumju cilvēku kuriem piķis vai kādi citi „Saldumi” pilnīgi aizver širmi. Izdarīs visu ko vēlies spēj tik „Atlīdzināt” nemaz nedomājot par neizbēgamu finišu.

Lunis , 2014-01-10 15:33:35

Sveiki Madam & Sir, Jums ir projekts, par kuru jūs meklējat finansējumu. Diemžēl jums ir atteikušies kredītu bankām ciešās dažādu iemeslu dēļ. Tu esi īpašs, godīgi un ar labu raksturu. Jums ir ienākumi, kas var palīdzēt jums rodas jūsu ikmēneša maksājumu. Nav vairāk rūpes es esmu īpašs ar kapitālu, es vēlos piedāvāt jums kā aizdevumu, sākot no 1000ls līdz 1.500.000ls ar procentu likmi 3%, virs 25 gadiem maksimums, ja mans piedāvājums jūs interesē, lūdzu, ņem mani informé.Veullez sazinājās ar mani par šo e-pastu, lai iegūtu vairāk informācijas: (shooper.marc2015@yandex.com) Paldies.

shooper , 2014-07-16 09:02:00

Labdien. Ņemiet mazliet laika, lai izlasītu mūsu paziņojumu.

Vai jums ir bizness, kam nepieciešams finansējums, vai arī jums ir nepieciešama nauda personisku iemeslu dēļ, piemēram,; Parādu konsolidācija, mācību maksa, lai nopirktu īpašumu, piemēram, automašīnu, māju, lai saņemtu medicīnisko aprūpi utt? Mēs piedāvājam plašu finansējuma klāstu uzņēmumiem un personām, kam vajadzīga finansiāla palīdzība vai atbalsts dažādiem juridiskiem mērķiem.

Jūs varat pieteikties kā 100 000 ASV dolāru apmērā individuāli un 500 000 ASV dolāru kā sadarbības iestāde vai uzņēmums. Mūsu pakalpojumi ir patiesi un labi dokumentēti juridiskos nolūkos.

Sazinieties ar mums šodien, ja jums ir nepieciešams aizdevums.

E-pasts, lai sazinātos: anthonyhhname@gmail.com

Anthony HH , 2017-08-06 16:34:50

Kalme pērk Mežus un Zemes par Augstām cenām visā Latvijā:

Pērkam:
- labas aramzemes
- aizaugušas pļavas
- mežus
- izcirtumus
- lauku viensētas ar zemi vai mežu no 10ha
- zemnieku saimniecības ( līdz pat 1000ha).

Sniedzam palīdzību, ja īpašums ir:
- apgrūtināts ar hipotēku
- apgrūtināts ar tiesu izpildītāja piedziņu
- ja nepieciešama īpašuma dalīšana
- jāsakārto mantojuma lietas

Ātra izskatīšana, godīga samaksa. Strādājam jau kopš 2008 gada. www.KALME.lv
Ienāciet mūsu mājaslapā, lai uzzinātu vairāk vai zvaniet un pieprasiet bezmaksas konsultāciju!

KALME.lv , 2019-01-02 19:13:34

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet