Gara auguma puisis meklē gara auguma meiteni!

Gara auguma puisis meklē gara auguma meiteni!
Sveiki. Esmu aktīva dzīvesveida piekritējs,patīk pastaigas, izjādes ar zirgiem, patīk arī reizēm apmeklēt baznīcu, mīlu volejbolu, basketbolu, aizrauj grāmatu lasīšana.
Meklēju sportisku gara auguma meiteni , kura tiešām vēlētos veidot nopietnas, stabilas attiecības. Esmu bez kaitīgiem ieradumiem. Gaidīšu ziņas.
Tel: 266-18-474

haralds , 2014-11-03 13:46:00

Zvanu un nevaru sazvanīt - man telefonā nav tādu strīpiņu!

moda , 2014-11-03 16:14:59

to moda
Es ceru, ka tas ir joks. Ierēcu

delfa , 2014-11-03 16:47:11

Kristiete vēlas pirkt mazgabarīta vienistabas dzīvokli vai istabu bez ērtībām Rīgā.
Izskatīšu visus piedāvājumus.
Rakstiet: dita.salava@inbox.lv vai zvanīt: 26618474.

??? (http://www.catholic.lv/main.php?parent=6079) , 2014-11-03 17:23:02

Tas ka kriestiete vai budists ir atšķirība īrējot dzīvokli?

ShiftDown , 2015-01-06 13:37:19

ātrs finansējuma piedāvājums
Es iesniedzu aizdevuma piedāvājumu starp indivīdiem, lai jūs varētu realizēt savus sapņus bez īpašumiem.
Es uzrakstīšu savu tekstu šajā vietnē, lai palīdzētu jums ātri un nopietni finansēt.
Tātad, ja jums nepieciešama steidzama nauda, ​​lūdzu, atbildiet man, lai es varētu dalīties ar manu piedāvājumu.
Mana procentu likme ir 2% un attiecas uz visu aizdevumu. Mana finansējuma jauda ir 800 000 eiro.
Mana e-pasta adrese ir prestito1veloce@gmail.com

prestito , 2017-10-20 13:16:21

Es iesniedzu aizdevuma piedāvājumu starp indivīdiem, lai jūs varētu realizēt savus sapņus bez īpašumiem.
Es uzrakstīšu savu tekstu šajā vietnē, lai palīdzētu jums ātri un nopietni finansēt.
Tātad, ja jums nepieciešama steidzama nauda, ​​lūdzu, atbildiet man, lai es varētu dalīties ar manu piedāvājumu.
Mana procentu likme ir 2% un attiecas uz visu aizdevumu. Mana finansējuma jauda ir 800 000 eiro.

prestito , 2017-10-20 13:16:33

prestito , 2017-10-20 13:16:44

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)

Ogrenet