Trūkst pieturvietas extru

SOS • Šodien, 12:55
Pie Nr.1 autobusu pieturvietas "Mūzikas skola" pagājušo gadu svarīgāk bija īstenot lietus ūdens dekoratīvu grāvi jeb ieplaku ar akmeņiem un puķēm, nevis tā vietā padomāt par pieturvietas nopietnu paplašinājumu. N x vairāk par ieplakā iestādītajām puķēm, kuras sākumā noslīka, tad izžuva un par kurām neviens vairak nerūpējas - beidzot iznīka pavisam, vajadzēja un vajag!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ieraudzīt bērnus-skolēnus, kuri gaidot autobusu, drūzmējas ap t.sauc. pieturvietu, soliņu. Dažiem šķiet, gaidot autobusu, normāli kāpt arī uz braucamās daļas. Tiešām, lūdzu, paplašiniet pieturvietu uz iznīkušās ieplakas (daļas no ieplakas) rēķina!

Rakstu , 2018-07-03 13:08:02

Visām citām autobusu pieturām Ogrē nezin kāpēc neviens neaizmirsa ceļa paplašinājumu, nojumi! Kas notiek ar tiem braucējiem, kuri pulcējas tieši pēc stundām skolā - Ogres 1.vidusskolā - var pavaicāt šoferīšiem, kas visu redz. Interesanti - tikmēr pļavā Pārogrē netālu no Daugavpils šosejas rotājas stiklota, ar dzelteniem metāla rāmjiem jau gatava standarta pieturvieta. Pļavā! Nepārklausījāties!

Kā grib , 2018-07-06 16:38:47

Ieplakas pusē, kas ir tuvāk Zinību ielai, daži augi tomēr par spīti sausumam un pārmērīgajam slapjumam neuzirdinātā zemē starp akmeņiem ieķērušies (no daudzajiem stādītajiem)! Tātad eksperiments ir izdevies? Bet loģiska pieturvieta?

Stāviet, gaidiet uz brauktuves , 2018-07-11 13:58:37

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet