talka

mainījās dienas plāni, netieku uz savu talkas vietu, tāpēc vēlos pievienoties Ogrē, bet nevaru atrast nekādu info....

...... , 2019-04-27 08:30:21

Kā gribās , pa talku parunāt? Ja Tu netiec līdz savai talkai tad tā nemaz nav Tava talka.

Jozefs , 2019-04-27 09:19:36

Gribās un vēl kā! Visi talko ,visa republika veic šodien labiekārtošanas darbus,tikai ne te,OGRE,es arī gribu talkot un iešu,talka ir notikums,vesela programma,jautrība un būšana dabā kopā ar bērniņiem!!!

Jozefam , 2019-04-27 09:37:08

tie, kuri šodien Ogrē nevar atrast talkojamo objektu, var paņemt ūdens spaini, birsti un kādu kasāmo rīku un nomazgāt Ogres centra tuneļa kāpnes; tās ar katru nedēļu paliek aizvien lāsumainākas

talkotājiem , 2019-04-27 10:08:52

Nu ko te var muļķības runāt. Tieši pretēji Tevis teiktajam OGRĒ ŠODIEN BIJA interesants pasākums, kas domāts ģimenēm. http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/43766/

Netaisnība , 2019-04-27 19:45:08

Talku tomēr vajag. Un nevis tāpēc, lai savāktu citu drazas. Bet lai sakoptu dabu. Kurš bija tas cilvēks, kurš pagājušā gadā Ogres svētkos palaida gaisā balonus?!!! Vai viņš savāca pēc tam šo drazu, jeb tā joprojām apdraud kādu dzīvnieku, putnu? Ļoti sekla un merkantīla domāšana. Šīs talkas ignorēšana Ogrē līdzinās tam, kā jēdziens "mans" daudzdzīvokļu mājā ir tikai mans dzīvoklis. Kad no tā izeju, mētāju papīrus kāpņu telpā, spļaudos, atstāju milzīgas dubļu pēdas un neko aiz sevis nesavācu, jo tam jau ir sētnieks. Diemžēl dabai ne visur ir "sētnieks".

Aha, izklaidējamies , 2019-04-27 20:44:55

pasākums labs, bet varēja arī citā dienā, jo talku turpmāk noteikti vajag.

...... , 2019-04-27 21:10:59

Bonus-s, cepums + kafijas krūze plauktiņā Tev!

>>Aha, izklaidējamies , 2019-04-28 02:25:11

Cienītie dabas mīļotāji, vai arī tie kas par tādiem grib izskatīties! Sakiet, vai mīlestībai pret dabu un tās sakopšanai tiešām ir vajadzīga viena noteikta diena gadā? Citas dienas tam neder? Citās dienās var mest drazas kur pagadās vai mierīgi paiet tām garām ar domu, ka atnāks kāds īpašs sētnieks un to visu satīrīs mūsu vietā? Nu ja jūs ejiet pastaigāties piemēram pa Zilajiem kalniem, tad paņemiet līdzi vienu maisiņu un ielasiet tajā to, ko atradīsiet. Un ja tā darīs visi, kas tur iet staigāt katru vīkendu vai darba dienu vakaros, tad nekādas talkas nevajadzēs.

Eskudo , 2019-04-29 10:10:22

+ šodien arī vēl cepumi, kafijas bonusā

>>Aha, izklaidējamies , 2019-04-28 02:25:11 , 2019-04-29 10:16:04

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)

Ogrenet