par Ogres hes

Sakiet kam pieder/kurš ir atbildīgs par Ogres hes darbību? Jautāju tāpēc, ka vienā skaistā pavasara vakarā nolēmu aiziet pamakšķerēt Ogres upē pretī mrs/kursu bāzei, tā saucamajā ogres hes ūdenskrātuvē. Tas, ko redzu ļoti skumji - krasti grūti pieejami, upes krasts pārpurvojas no pastāvīgi paaugstinātā ūdenslīmeņa, un no zivīm ne miņas, nekādas kustības...noteikti nav jēgas tur makšķerēt, ja nu vienīgi karstā vasaras dienā peldēties pie dambja esošajā peldvietā...un arī cik komfortabli tas būtu sasilušajā stāvošajā ūdenī...

copmanis , 2020-04-27 18:42:44

Pieder tam, kam pieder pus Ogre - Jurim F. Viņam pieder visi perspektīvie īpašumi Ogrē, kuri ļoti noderētu pilsētas attīstībai. Viņš vienkārši ir iezīdis tos īpašumus un neko nedara ar tiem. Ja spēj iedomāties, kādu foršu vietu, kur pilsētā varētu ko foršu uzbūvēt, tad, gandrīz ar garantiju, ka tā pieder šim čalim un tur nenotiks nekas, ja nu vienīgi atvedīs kaudzes ar kaut kur noraktiem atkritumiem.
Ar estrādi tas pats - nav pie vainas tas, ka savā laikā estrāde nokļuva privātās rokās, bet gan kā rokās tā nokļuva. Šādas vietas ir jāattīsta uzņēmējiem un ar to jāpelna, nevis jāuztur par nodokļu naudu. Iedomājaties, ja estrādi īpašuma iegūtu, piemēram, Positivus music vai Ltips agency, nevis šis shady tips

Juris , 2020-04-28 09:42:50

Ja nebūtu šī tipa, esmu pārliecināts, ka Ogre būtu krietni labāka vieta

Juris , 2020-04-28 09:44:12

Pie upes ūdens, ūdens virsmas piekļūt nevar arī pilsētas centrā. Pa dolomītakmens krauju no krasta Promenādes var tikai paskatīties. Mazi bērni ar vecvecākiem vai vecākiem skumji noraugās ar maziem plastmasas spainīšiem un lejkanniņām rokās. Tieši vadītāja E.H. privātmājas logu priekšā.

PIlsēta pie upes, Ogres , 2020-04-28 16:56:19

Toties būs Lidl pie upes bez labiekārtotas krastmalas uz zemes, kas, starp citu, arī bija Feodorova

Puk , 2020-04-28 20:49:49

pilnīgi piekrītu. pareizi darīja, ka estrādi pārdeva, jo to uzturēt bija pārāk dārgi, pašvaldībai lētāk būtu to uz tiem pāris pasākumiem gadā iznomāt. Problēma jau ir tajā, ka to pārdeva nepareizajam cilvēkam. Un esmu diezgan drošs, ka mūsu dižais vadonis mēģinās estrādi atpirkt par 3x lielāku cenu kā savulaik tā tika pārdota :):)lai varētu tautu barot ar bezmaksas Gobziņa koncertiem un citām izklaidēm. Tautai jau vairāk neko nevajag, to jau Romas impērijā bija atkoduši.

Jurim , 2020-04-29 08:26:23

Tad kaa vajadzeeja - paardot vai tikai iznomaat?

? , 2020-04-29 10:22:18

Zelta Liepā ieguldīja miljonu nodokļu naudas un iznomāja. Tev dod kaut kādu labumu, ka tā Liepa pieder "tev"?
Te mazliet neprecīzi uzrakstīja Juris - sākumā estrāde nepiederēja Feodorovam, bet laikam Auziņam. Un privātais estrādes modelis ļoti labi darbojās - bija pilni koncerti - Bi2, pasaules līmeņa dīdžeji Tiesto, PVD, ATB. Estrādē nāca pa 10-15 tūkstošiem cilvēku. Pirms 10 gadiem apmēram. Un kas to izbeidza? Pareizi - Helmanis. Viņš jau bija domē un sāka kost estrādi nost ar visādiem regulējumiem un atļauju pieprasīšanām. Jo viņam traucējot gulēt. Ej nu sazin, varbūt viņu pasūtīja un atteicās "dalīties". Helmanis darīja tieši pretējo, ko kapitālismā un tirgus ekonomikā valstij būtu jādara - nemaisīties uzņēmējam pa kājām ar birokrātiju bet ļaut strādāt. Un pēc tam, kad Helmanis estrādi bija nokodis, drupas no tā visa savāca Ogres drupu vācējs.

To ? , 2020-04-29 12:00:07

Te vispār vajadzētu kādam paskatīties kas te notiek ar zemēm. Skatoties kadastrā vairs praktiski neviens jēdzīgais zemes gabals centrā un vispār Ogrē vairs nepieder pašvaldībai. Visur Juridiska vai fiziska persona.

H , 2020-04-29 15:07:44

Bartkevics pardeva visu,ko tikai vareji un vel sakiet lai atgriezas tie laiki,nekad muzam lai netnak Bartkevica laiki.

viedoklis , 2020-04-29 19:38:33

Tad tu gribētu, lai Helmanis iegulda estrādē 50 miljonus tavu nodokļu naudas un pēc tam izīrē to estrādi saviem čomiem par 1 eiro gadā - līdzīga shēma kā ar Zelta Liepu? Tādā objektā nauda ir jāgulda privātajam, nevis nodokļu maksātājiem. Un tas arī notika, kamēr tavs mīļais Helmanis neaiztaisīja veiksmīgu estrādi ciet ar savām represijām. Malacis Bartkevičs, ka netrallināja nodokļu naudu tādos objektos, bet bija taupīgs un prātīgs. Diemžēl viņa ietaupīto smeļ ārā varonis vadonis un atmet druskas saviem šakāļiem, kas pat rakstīt nemāk, bet troļļo te.

Haha , 2020-04-29 21:08:57

Starp citu, Zelta liepa tā arī stāv nepabeigta. Fasāde un pirmais stāvs izremontēts pa lielo naudu un tas arī viss. Pa logiem var redzēt, ka pilnīgi nekas nav izdarīts iekšā.

Liepa , 2020-04-30 08:35:25

Da nav brīnums no šitiem te. Fasāde smuka, pensionāriem smadzenes piepūderētas un makaroni sakarināti, viss kārtībā. Vispār drausmas - kas par psihologu manipulatoru domē sēž. "Viss izpārdots, jāatpērk, lai pieder mums!!!" viņš kliedz. Nu un kuram pensionāram ir kaut mazākais labums no "viņam piederošās" zelta liepas? Dome ieguldīto naudu nekad neatpelnīs. Labums ir tiem čomiem, kas tika pie telpām par velti un būvniekiem. Un varbūt arī kotlete atleca šakāļiem ar barvedi no būvniecības naudas. Un iedomājieties tagad tādu shēmu ar estrādi un summu 50 miljoni. Ja Helmanis kaut ko tādu bīdīs, es organizēšu masu protestus.

... , 2020-04-30 09:07:16

Jurim Feo pieder Hes un Kartonfabrikā tukšais veikals....

, , 2020-04-30 13:35:07

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet