Prom no Malkalnes.

Atsaucieties, ludzu tie,kas ir pieredzejusi liguma lauzsanu ar Malkalni.Ka to dabut gatavu?

Berimors , 2008-12-16 20:07:53

Ogrenetaa nebuus nveiens, jo tas ir tikai 1 cilveks Ļ. Volkovs ( apsaimnieko Mālkalnes 17 un 21 )

sundew , 2008-12-17 11:58:08

Pēdēja laikā ir tendence vienoties pie Mālkalnes, divi spilgti piemēri Bērzu al 1 un Nogāzes 2 :) Tā arī netika galā paši.

sundew , 2008-12-17 11:59:38

tas ir šeit: http://www.rigasmajoklis.lv/index.php?show_me=konsultants
Kad nodibina dzīvokļu apsaimniekošanas biedrību visi līgumi ar mālkalni automātiski beidzas un tu tos vari slēgt ar ko vien vēlies, vienīgais ka ūdens un siltumpiegādātāji pašlaik ir mālkalne un ar to tev būs tas līgums vien jāslēdz. Un tas arī nav nekas briesmīgs, jo mālkalne ir Ogres domes uzņēmums, un ir spiesta ievērot likumdošanu. Sīkāku skaidrojumu var saņemt rakstot uz manamaja@tvnet.lv

kola , 2008-12-17 12:14:37

sundew - pašvaldības (PA "Mālkalne") paspārnē esošā, varbūt vari pateikt, kādēļ netika galā paši un kādēļl Tev par to tāds jūtami ļauns prieciņš?

ne-smiekls , 2008-12-17 13:16:49

Tas pat nav prieciņš vienkārši secinājums, mājā, kura tikko pievienojās Mālkalnei - Bērzu al 1 ( ne ar manu līdzdalību ), es šobrīd īrēju dzīvokli ....un labu laiiciņu pavēroju, kā dzīvokļu īpašniekiem pašiem veicās ar apsaimniekošanu. Jau no paša sākuma mani izbrīnīja, kā var apsaimniekot māju par 1 santīmu kvadrātmetrā.....rezultāts tagad acīmredzams - māja tik caura un nolaista , ka šobrīd ir viena no tām, kas maksā vislielāko maksu par apkuri pilsētā 1.08 Ls par / 1 kvm, kamēr Mālkalnes mājas vidēji ap 75 sant. Paši tītīja un mazgāja k'paņu telpu, logus, tīrija sniegu , grā ba lapas, ja kāds dzīvoklis savā dežuras laikā, kaut ko neizdarīja - sods 5 Ls....Vienīgā pozitīvā lieta bija, ka māja 2 gadus aktīvi bija piedalījusies KNHM projektos, kā rezultātā bija izremontējuši kāpņu telpu un pagrabu...Piedevām tādai ssamērā mazia mājai ( 12 dz.) bija liels parāds, mājas vecāko neviens neklausīja....apkure tika pieslēgta pēdējai pilsētā...mani bērni bija sākuši slimot un es uz laiku pārcēlos dzīvot pie vecākiem, jo dzīvoklī nebija iespējams uzturēties dēl aukstuma...Tagad Mājair pievienojusies Mālkalnei , maksās normalu apsaimnoekošanas naudu, kā visi pilsētā, veidos uzkrajumu , vai nepieciešamības gadījumā varēs izmantot "kopējā katla"finanses....Nu nav izdevīgi 1 mājai atvienoties....

sundew , 2008-12-17 14:35:08

sundew - tad jau Rīgas 6 māja arī laikam nolaista, jo par apkuri jāmaksā 0,99Ls + PVN!:( Un šo māju taču apsaimnieko Mālkane! Kur dzīvo tie laimīgie, kuriem tikai 75 sant. jāmaksā???

3x , 2008-12-17 15:53:30

sundew "maksās normalu apsaimnoekošanas naudu, kā visi pilsētā, veidos uzkrajumu , vai nepieciešamības gadījumā varēs izmantot "kopējā katla"finanses...." manaj majaj bija uzkrajums 26810 Ls pa visu gadu tagad maja parada malkalnei 4500Ls majaj neko nav izdarits!! nu un kur palika nauda?

x3 , 2008-12-17 16:24:36

Atvienoties vajag, tikai vajag prātīgi apsaimniekot un ne jau par 1 santīmu. Ja nav sakarīgu cilvēku, kas to lietu velk, tad labāk neatvienoties.

rebe , 2008-12-17 16:34:42

skaidrs, sundew, Tava personīgā un praktiskā pieredze!

ne-smiekls , 2008-12-17 17:52:24

Pateicos par atsaucibu!Ir viela pardomam un informacija ricibam!

Berimors , 2008-12-17 18:13:31

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)

Ogrenet