pusdienu apmaksa

vai tiešām neeksistē ,nekāda cita pusdienu apmaksas forma Ogres 1.vidusskolā.Hansabankā izstāvēt rindu nozīmē pazaudēt pusi dienas,internetbanku nelietoju.Uzskatu,ka ļoti nēerts veids izdomats.Gribētos zināt citu domas,ko saka vecāki par šo lietu,varbūt var ko mainīt šajā lietā?

mamma , 2006-11-24 15:34:12

Pilnīgi piekrītu,šī pati situācija ir dār ziņos.Pie tā jau dārgo pusdienu maksas papildus jāmaksā vē pāri latam par 1 bērnu par pakalpojumu.Šī takse ir Hansabankā.Zinu,ka šo jautājumu ir mēģināts diskutēt ar Fazer amic vadību.Bet dzirdīgas ausis nav.

mammai , 2006-11-24 16:59:33

vienīgais risinājums ir internetbanka,regulāri tur maksāju visus maksājumus bez komisijas maksas,arī par dārziņu.Kad dārziņus pārņēma fazer,tad hansabankā bija akcija-konta atvēršana,i-banka,telefonbanka bez maksas.Tā ka nesaprotu kapēc bankas jūs nav informējušas par šo iespēju ja jau regulāri tur norēķinaties.

meitene , 2006-11-24 17:06:08

Piekrītu, ka ir grūti izstāvēt garās rindas Hansabankā, bet ir arī vēl viena problēma.Vai Fazer amica grāmatvedība varbūt būtu tik laipna un uzrakstītu par savu pakalpojumu rēķinu, jo vecākiem bieži vien ir grūti sarēķināt visas dienas, kad bērnam tiks vai ir tikuši sniegti ēdināšanas pakalpojumi. Nereti pat ir neparedzētas situācijas (piemēram, šobrīd NATO samits), kad mācības nenotiek.Neesmu grāmatvedis, tāpēc nevaru spriest ,cik pareiza ir šāda rēķinu nerakstīšana. Meitenei gribētu nedaudz oponēti - ne visiem vecākiem ir internets un ne visi var tādu atļauties.

tēvs , 2006-11-24 18:27:21

Es par savējiem sīčiem maksāju ibankā(Unibanka). Par maksājumu internetā uz citu banku komisija 0.30Ls. Tas mani apmierina, jo netērēju laiku tajās rindās. Vēl viens variants ir maksāt Greis filiālē, bet pēdējā laikā tur arī rinda. Vēl var maksāt caur telefonu, tikai nezinu kā. Bankā droši vien izstāstīs.

Nezinītis , 2006-11-24 18:50:43

nav obligāti jābūt datoram mājās,piemēram hansabankā ir bezmaksas dators,kurš pieejams katram un bez rindas.Reti kad tur kāds ir priekšā.Tā ka tas ir iespējams katram,taupiet savu naudiņu.Es gada laikā nemaksājot komisijas maksas esmu ieekonomējusi kādus 15ls!!!Vai nav jauki?:)

meitene tēvam , 2006-11-24 18:59:15

Vislabākā ēdnīca - mūzikas skolā. LAI CITI IESKRIENĀS...

Opis , 2006-11-24 22:25:46

Mans bērns diemžēl (šajā situācijā patiešām jāsaka - diemžēl)mācās jau 5.klasē un sākot no piektās klases skolēniem vispār netiek piedāvātas centralizēti organizētas siltās pusdienas. Bērns pats var doties un skolas kafejnīcu un pirkt ko vēlas, tikai problēma tā - 1) ne katrreiz var pagūt izstāvēt rindu, 2) es nevaru būt 100% droša,ka bērns vispār ēd un manis līdzi iedoto naudu jau pa ceļam uz skolu nav iztērējis čipšos un saldumos, 3) es nevaru izkontrolēt ko bērns ēd - šajā vecumā gudras pārrunas ar bērnu par veselīgu ēšanu nelīdz un bērns lielākoties pārtiek no fri kartupeļiem un picām. Ja pusdienas piedāvātu centralizēti ne tikai 1. - 4.klašu audzēkņiem šādas problēmas nebūtu. Nedomāju, ka 5.klases skolēns ir stipri pastāvīgāks par 4.klases skolēnu un var gudri izanalizēt,ko ēst un kas būs veselīgāks. Cik zinu pērn bija talonu sistēma - vecāki iegādājās pusdienu talonus un bija droši, ka bērns vismaz kaut ko būs ēdis, nevis iztērējis naudu citur.

Liene , 2006-11-25 10:15:17

Šķiet, ka pēdējā laika jaunumi Ogres 1. vidusskolā vairāk līdzinās Sūnu ciema izdarībām

Īgņa , 2006-11-25 17:24:58

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)

Ogrenet