Sabiedriskais transports Rīgā Ogres iedzīvotājiem

Cik zinu, lielākā daļa ogrēniešu strādā Rīgā.
Vai Ogres dome plāno doties kopā ar Salaspils, Carnikavas, u.c.pieRīgas pašvaldībām un cīnīsies par iespējām samazināt braukšanas maksu pieRīgas pašvaldību iedzīvotājiem sab. transportā? Pretējā gadījumā mēs ņemsim un fiktīvi deklarēsimies Rīgā, jo tur pavadām lielāko daļu sava laika un tas vienkārši būs lētāk. Turklāt, Ogrē darba vietu nav.

Vilma , 2013-09-29 21:29:15

http://youtu.be/YEZh-t0dZ5M

Lunis , 2013-09-29 23:01:51

nobalsot par Ušakovu!

vēl neaizmirsti , 2013-09-29 23:18:35

labāk,lai Ogres dome samazina braukšanas maksu Ogrē deklarētajiem, un lai maksā pa pilnu programmu tie,kas nav vietejie

Jurka , 2013-09-30 09:27:21

Mūsu deputāti nemaz nebrauks,jo viņiem ir vienalga.Viņi tikai par sevi doma.
To Jurka:Kur vel samazināt braukšanas maksu,ja tā viņa pie mums ir zema.Labāk tad jau,kas nav Ogres iedzīvotājs,pie iebraukšanas Ogre(ar mašīnu)lai maksā naudu.Jo nav ko svešiem bojāt mūsu ceļus.

? , 2013-09-30 10:28:40

Labāk būtu vilcieni lētāk skolēniem un studentiem, sūtīt bērnus studēt Rīga ārprāts cik maksa,a ja divus,ceļš,pusdienas diviem 15-gadigiem koledžas skolēniem man maksa 10 lati diena.

liene , 2013-09-30 10:47:05

Bagātā Lienīte :) A ko tev Ogrē negribas mācīt bērnus? Liekas ka RĪGĀ viss "Krutāks" ?

Lunis , 2013-09-30 11:18:54

Luni mums Ogrē māca pīpēt un dzert

Juriks , 2013-09-30 11:30:18

Nu, jā Celtniecības koledža kur tad vel ''krutāk'', puikas labi zīmē,tapēc pec 9 klases OVT meža tehnika vai elektronika nevisai derēja,diemžēl Ogre vairs neka nav.

liene , 2013-09-30 11:33:04

Liene : nu jā tad tev būs labi meistari priekšdienās. Domāju ka atkal kādam mammukam gribās kādu "Humanitāru nīkuli" kaut kur Rīgā izbīdīt :) Gudra mamms esi.

Lunis , 2013-09-30 12:34:54

Luni.... Tu esi pretìgs! Savu viedokli uzspiedoš preteklis! Pietiek vienreiz visus apvainot!
Negrib māte laist savus bērnus Ogrē mācīties, un tur nu var būt dažādi iemeli! Bet ne tev spriest cik gudra vai negudra ir šī māte, un ne tev bėrnus saukt par Humanitāriem nīkuliem!
Tu esi nožēlojams!

eeee , 2013-10-01 11:46:25

eeee , 2013-10-01 11:46:25 : HUMANITĀRAS lietas Latvijā mūsdienās var sūtīt mācīties tikai MILJONĀRI vai pilnīgi MUĻĶI , kuri pēcāk cer stāvēt bezdarbniekos vai vaidēt "Bij jābrauc uz UK sēnes lasīt" jo redz LV "Neesot darba" . Man pašam ir GARŠ saraksts ar SPECIĀLISTIEM kuri man būtu vajadzīgi. TAČU tādu vienkārši NAV ! Francijā man sasūta 1001 CV piedāvājumā , LATVIJĀ neviena jo vienkārši NAV TĀDU. Savukārt neko nejēdzoši "Politologi , Psihologi . Sociologi , Juristi , Grāmatveži , PR idioti , Reklāmas muļķ , Biznesa vadītāji BEZ jēgas par toi" un līdzīgi NESPECIĀLISTI konkrētās jomās ir MILJONS nevienam nevajadzīgi neko nejēdzoši. TĀPĒC esmu priecīgs par KATRU māmīņu kurai bijušas smazdenes galvā BĒRNUS ievirzīt sabiedrībai DERĪGĀ / PIEPRASĪTĀ ārodā nevis VĒJGRĀBŠĻU / BEZDARBNIEKU klonēšanā.

Lunis , 2013-10-01 12:47:20

Nevaig līst citu makā! Man personīgi ir pilnīgi vienalga, vai viņi ir miljonāri, vai cilvēki kuri iztiek ar 200Ls mēnesī!
Ne tev spriet kur vecākiem sūtīt savus bērnus mācīties un, ne tev viņus saukt par muļķiem!

eeee , 2013-10-01 14:13:26

Eu,Luni,dari arī mums zināmu to sarakstiņu,lai varam izvēlēties pareizo profesiju.....

buu , 2013-10-01 14:17:49

eeee : MAN GAN , jo vēlāk tie "Gudrie intlgēntie" bezdarbnieki laimes meklētāji kuri pirms tam būs NOTRALLINĀJUŠI bezjēgā ne tik izglītībai bet arī sociālām programmām paredzēto piķi pametīs arī savus senču "Muļķu zemē" lai paši CITUR cēli šancētu absolūti mazkvalificētus darbus jo "Mājās DARBA nebija". To ka mājās DARBA nebūs nevienam no visas NEVAJADZĪGO pus izglītoto nejēgu armijas varēja nojaust jau viņiem PIEDZIMSTOT . Kad kārtējā "No kolhoza" izmukusī muļķe vēstīja "Ne mūžam NESTRĀDĀŠU vienkāršu darbu, bušu PRIEKŠNIECE!" . Tik tos STRADANIEKUS jau nav ko ņemt vieni "Izmācīti nejēgas" kuri LV redz MĀCĀS par priekšniekiem bet UK mierīgi šancē par "Strādniekiem". Zinu burtiski SIMTIEM „Bezjēdzīgu mācītāju” kuri Latvijā gribēja būt tikai PRIEKŠNIEKI bet UK bez vaida strādā rūpnīcās noliktavās elementārus „Ogres profeņu” absolventiem raksturīgus darbus un LEPOJĀS.

Lunis , 2013-10-01 16:26:40

eeee : Cilvēks kurš "Iztiek" ar 200Ls un sūta mācīties bērnus KAUT KUR kas UZ VIETAS nav nedz iemācāms nedz nepieciešams nekā savādāk kā par MUĻĶI nav samurcāms , pilnīgi reāli.

Lunis , 2013-10-01 16:43:29

Tevī ir tik daudz negatīvisma, ka paliek jau biedējoši!!!
Atslābsti!!!
Ievelc gaisu un beidz līst citu cilvēku dzīvēs!!!
Lielais biznesmeni un visu pasauli pārzinošais, kas to vien dara kā Ogrenetā sēž un savas negācijas izgāž!!!
Par tādiem sūdiem kā tu VISIEM smiekli nāk!!!

eeee , 2013-10-01 17:07:10

eeee : Man patīk kad cilvēki smejas , vismaz kādas emocijas viņu pārsvarā drūmajos trulajos ģīmjos . Tava aldziņa 200Ls un texsti par "Lieliem biznesmeņiem" un Ogrenetiem , internetiem. Teicami liecina par BEZJĒDZĪBU izglītoties. Es ar "Biznesu" Latvijā nenodarbojos viuspār jau drīz 10 gadus , man tas nav nepieciešams. TAČU citiem ar atbilstošām spējām un specialitātēm dodu iespēju pelnīt kaut 6 zīmju ciparus. VISS atkarīgs no spējām un pieredzes. NAV spēju un pieredzes , nu nekā turpini saņemt savus 200Ls un CERĒT ka "Paipalas no gaisa kritīs" :)

Lunis , 2013-10-01 17:23:52

Luni,kā noprotu,Tev ēst nevajag,dod tik iespēju parunāt,ja????? Joprojām gaidu,kad nosauksi kaut vienu profesiju.....

buu , 2013-10-01 17:54:59

buu : Kapēc MANU būtu jāsauc , ņem kaut kāda normāla rietumu Rekrūšu dienesta PIEPRASĪJUMA listi par specialitātēm skaties ko tur meklē un "Aldziņas" . Man vajag pavisam vienkāršas lietas , izstrādāt vadīt projektus kuru sākotnējais budžets ir "0" un gala atlikums "0" . Latvijā to diemžēl NESPĒJ nav staciālistu , toties "Citur" šādiem speciālistiem alga ir 385 / 550 / 1.100 € dienā pirms nodoķliem. PROBLĒMA tā ka LV neviens nespēj neko izplānot kas nav "Bizness" . Citur tas normāli LATVIJĀ diemžēl nemāca BIZNESU bet "Lielo biznesu" kā te 200Ls tējasnaudu saņemošā muļkite pīkst. Normāls vidusmēra speciālists NEKĀDA "lLielā bzinesa"

Lunis , 2013-10-01 18:15:26

kāda liekvārdība.....

buu , 2013-10-01 20:20:10

Mīļie cilvēki,ko jūs atbildat tam stulbajam Lunim???Ignorējiet viņu labāk.Jo izskatās,ka viņš nav pie pilna prāta,neveiksminieks un citu neko nedara,kā tikai sēž Ogrenet un visus aprunā.Neatbildat viņam neko,pataupiet savus nervus.Jo tāda cilvēka dēļ,nevajag bojāt sev nervus un noskaņojumu.
Bet tu Luni,aizej un paārstē savu galvu un kļūsti laipnāks.Jo tavi komentāri ir ļoti stulbi un nevietā.Un es uz tavu atbildi neatbildēšu.

??? , 2013-10-01 20:50:28

buu. Liekvardiba ir texss urš domāts uztveres pārbaudei , exsste ari unificeti texnaloģiski texstu pasnirgšanas paņemieni lai aī vis būs "skaidri po latvijki" nesapratīsi ne vārda. Tu an atgadini Omiti bezdarbnieci kura jūk pratā no domas ka viņas bezdarba pabalsts tulīt beigsies bet kautkads Lunis "Sēž forumā" par viņu smejas par dzīvi nevar sūdzēties. Ar zināšanu un mūsdienu tehnaloģiju neizpratni nelepojas , no tā kaunās.

Lunis , 2013-10-01 20:51:29

????:-) iespied kāju durvīs man par spīti , nu neveiksies tev pat nesapratīsi kapec. Dumji braukat kautkur stradat ja tas nesedz pat transporta izdevumus.

Lunis , 2013-10-01 20:55:49

neuzminēji.....

buu , 2013-10-01 22:11:55

buu : Pat necenšos :) Katra tava sāpe veicina manu labklājību. Gndrīz droši Rīgā neviens nekādu cenu nediferencēs , Niliņa pirmsvēlēšanu sviests kuru šim neļaus realizēt.

Lunis , 2013-10-01 22:56:34

ha,ha,ha-mana sāpe????? Nekas man nesāp,es te tāpat -aiz gara laika......

buu , 2013-10-01 23:57:45

buu : Grūta gan tev dzīve , man gan nekad nav bijis nedz garlaicīgi nedz "nav ko darīt" vismaz neatceros tādus momentus :) Nu re , cilvēki kuri garlaikojas vai nav ko darīt man apriori nederēs. Sociālās lietas , bezpeļņas projekti tādiem nav saprotami :)

Lunis , 2013-10-02 01:37:14

vai vakar ir bijis nelabvēlīgs Mēness stāvoklis? buu un Lunis kārtīgi uzkurinājušies.
Sen tā nebija redzēts.

Roselle , 2013-10-02 11:31:28

Roselle : Ot nepaskatījos BET tie parasti mani mīļākie "Pacienti" :D

Lunis , 2013-10-02 11:49:30

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)

Ogrenet