Konkursa tēma

Nevienam Ogrē neinteresē, ko sākt vai turpināt! Fototehnika un foto amatieru un profesionāļu mums pietiekami! ESAM VĒRĪGI. Kas pavasarī Ogrē zied viskrāšņāk, visskaistāk, visinteresantāk! Piemēram, mani pagājušogad pārsteidza parastas daudzdzīvokļu mājas pagalmā Mālkalnes masīvā sarkanas zemas tulpītes, bet! iestādītas līkloču dobītē starp kokiem! Kā princeses saules pielietajā dienā. Balti krokusu pudurīši starp asfaltētu parastu prospekta ielu un ietvi kādā Ogres vietā. Vai gan tikai ļoti liels ieguldītais darbs Ogrē rada prieku (puķu piramīdas pavasarī u.c.)? Padalieties!!!

Ziedi un pārsteigumi Ogrē un apkārtnē , 2014-04-25 05:59:47

Varam uzrīkot konkursu :) sadarbībā ar Ogrenet? :) Esam par !

Mālkalne , 2014-04-25 12:00:02

Ikskile skaistak par Ogri noformeta,tur labak darznieces strada.

Aivars , 2014-04-25 14:10:12

Pārogres privātmāju dārzos sevišķi krāšņi zied Zelta lietus (latviskais nosaukums)! Arī centrā, pie Policijas akadēmijas. Pie Ogres stacijas Baltos ziedos bukšu krūmi kā kupenas. Gan jau arī tas pats pie Trikotāžas kombināta. Atcerieties, tikai vienreiz gadā un īsu brīdi viss zied!. Nu ķeriet mirkļus, neguliet. Otrreiz tādu mirkļu nebūs!!!!!!! Par spīti šīgada necerētajam kailsalam, kas mūspusē tik traki pat no neatminamiem laikiem apskādējis daudzus augus.

Fantastiko , 2014-04-28 10:23:57

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet