Turpmāk, lūdzu, tādus velostatīvus Ogrē neuzstādīt

Būtu labi, ja mūsu iepirkumu speciālisti Latvijas radio1 noklausītos vēlreiz "Kā labāk dzīvot" šodienas, 06.03. rīta raidījumu. Atklātos, ka " lielie speciālisti" neko nejēdz no velosaslēgiem Ogrē. Par milzu naudām pagājušogad nopirka t.sauc. trauku žāvētājus. Nolika tos Mālkalnes prospektā, iepretim Ogres tirgum un droši vien joprojām uzskata, ka nu mums visiem jābūt pateicīgiem. Veloturētāji, kuros savu braucamo normāli nevar ne nolikt, ne pieslēgt. Attālums starp sabloķētajiem statīviem ir tik mazs, ka savstarpēji saķeras gan pedāļi, gan velo stūres. Pieslēgt pie rāmja velosipēdu var tikai, ja to novieto šķērsām. Mums, velosipēdistiem lūgums - turpmāk tādus Ogrē neuzstādīt! Visi argumenti pret šādām konstrukcijām - raidījumā - ar profesionāļu komentāriem!

Kļūda pašvaldības iepirkumos , 2015-03-06 16:13:17

Sagribēji , lai tev bleķa musoreņiku braucēji ko sajēgtu no vello lietām:)

Lunis , 2015-03-06 18:04:48

Kads iepirkumu specialistiem ar to sakars? Vini perk visu, ko prasa. Beidz piipeer spaisu!!!

Pifs , 2015-03-06 21:16:43

Neņemat manu papu galvā,viņam jau no tā laika ka vairss nestav stulbas domas,laikam rakstot komentārus kautkā sevi stimulē

Luņa meita , 2015-03-06 22:47:35

Nu tad (tātad) A. Roze bij. "Mālkalnes" direktors pasūtīja šādus trauku žāvētājus, nevis augstā tipa velonovietnes! Priekā! Vai viņam sapņos rādās šie tālākie murgi, kad divriteņbraucējiem Ogrē pietiek ieraudzīt konkursa kārtībā uzstādītos cinkotos brīnumus?

A.R.! , 2015-03-06 22:51:53

Ogres velomeistari saka, ka pie viņiem remontēt ved savus braucamos dēļ tā, ka no šādām neērtām stāvēšanai velonovietnēm tie krītot izlauž spieķus un rodas vēl papildus tehniskas problēmas. Pie tam neprognozējami krīt jau saslēgti velosipēdi pie tā paša jaunā velostatīva. Un tas notiek, kad nevērīga blakusvelosipēda novietotājs ar spēku mēģina atbrīvot savējo no līdzās novietotā velosipēda. Jo saķeras pēdāļi, retāk stūres.

Piliens darvas Ogres medus krūzē , 2015-03-07 12:21:40

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet