"..."

"Apzināsimies, ka šobrīd jānosaka prioritātes, un mēs katrs esam atbildīgs par sabiedrību, kurā dzīvojam. Sargāsim mediķus, centīsimies saprast, ka viņiem šī situācija ir tikpat jauna kā visiem, un arī viņi ir tikai cilvēki, kam patlaban atbalsts noderētu īpaši."

oo@tvnet.lv , 2020-03-25 14:57:36

Viss muļķīgais ir muļķīgs
Un patiesais ir patiess
Ir izmainījies tikai
Tas, kā tu uz to skaties

visiem veselību, izturību!!!!!!

inga , 2020-03-26 07:32:42

kāda te atbildība! Tikko atgriezos no veikala. Cilvēki kā aitas, neko nesaprot, lien viens otram virsū, tikai kādi 5 procenti uzmet acis arī citiem, lai būtu tie 2 metri. Saprot tā, ka pie kases stāvēt: jā, 2 metri. Bet visā veikalā, vienam no otra ievērot distanci- to nē! Praktiski izvairīties nav iespējams, var stāstīt mediji no rīta lidz vakaram - nesaprot! Vai tiešām jābūt zārku kaudzēm lai sāktu domāt! Cilvēkiem liekas, ka vīruss - tas ir kaut kur tur - tālu, bet vīruss JAU IR ŠEIT!!!

mia , 2020-03-26 15:11:33

Ja jaunie rūpētos par saviem vecākiem un vecvecākiem,tad viņiem nebūtu jāiet uz veikalu vai aptieku.Tad arī zārku kaudzes nebūtu.Bērni un jaunieši slimo bez komplikācijām.Draudi ir tikai vecākajai paaudzei.Pašvaldībām būtu jāapzina visi invalīdi un veci cilvēki,kuriem šobrīt visvairāk jāpaliek izolācijā un japalīdz ar produktu un medikamentu piegādi.

justīne , 2020-03-26 18:03:13

internetā diezgan daudz aprakstu ar bēdīgām sekām jauniem un veseliem, tā ka neesiet tik pašpārliecināti! Tāpat arī jauniem nav jāizplata infekcija, attālums - 2 metri! Liekas pareiza Krievijas pieņemtie mēri - veciem obligāti mājās, jauniem nestaigāt apkārt bez jēgas, brīvdienas nav dotas priekš tusiņiem, restorāni, frizētavas utt. - ciet. Tur bez liekas demokrātijas ievieš stingrus mērus!

mia , 2020-03-26 19:00:03

Kas tad tos vecos baros un ārstēs? Nevajadzēs nekādu vīrusu,pie tādiem aizliegumiem visi izmirs.Var jau būt,ka Krievijā ir cita situācija,bet Latvijā jaunatne ir izbraukājusi.Arī mani 2 bērni talu no dzimtenes un izolāciju pavada ar savām ģimenēm.Ja neiešu ārā ,ilgi neizvilkšu.Tad pašvaldībām aprūpe jāorganizē,bet neko tādu nedzird.

sūna , 2020-03-26 19:22:46

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet