Bērni apmētā kaķus ar akmeņiem

Šodien pēc darba ejot uz pilsētas centru ieraudzīju nepatīkamu ainu pie Ogres tirgus. Divi gaišmataini puikas, abi apmēram 10 - 12 g.v. (viens augumā garāks, otrs īsāks), haki krāsas kapučjakā un otrs pelēkā apģērbā, spietoja ap tumšas krāsas automašīnu. No sākuma likās - gan jau puikām bumba zem mašīnas vai kas tamlīdzīgs, bet tad ievēroju bēgošu kaķi (kaķi sauc Freda, ar sarkanu siksniņu, mājas kaķis, kurš reāli nav ielas kaķis), kurš no mašīnas apakšas sāka skriet tirgū aiz žoga.
Tad arī sekoja nepatīkamais - puika pagrāba no piebraucamā ceļa akmeņus (normāla izmēra akmeņus, apmēram 1/4 izmērā, kā kaķa galva) un jau bija pacēlis roku, lai sviestu akmeņus uz to pārbijušos kaķi, kas tirgū aiz žoga centās izmukt prom... Man, protams, šoks!!! Kur tāda cietsirdība bērnos!??? Attapos un tad uzsaucu (dusmīgā balsī, jo es nevaru paibalstiņā pateikt, lai tos akmeņus tūlīt met zemē) "Met tos akmeņus zemē! Blakus mājā dzīvo kaķa saimniece, vai tev mamma mācīja ar akmeņiem pa kaķiem sviest!??". Puikam sejā ne kripatas saprašanas, taču akmeņus no saujas izmeta. Atjēdzās vien tad,kad teicu, ka "Ar galvu domā vispār? Ej pie citiem bērniem pagalmā spēlēties!" Tad arī puikas aizskrēja no tām pie tirgus pieparkotajām mašīnām.
Tā nav pirmā reize, kad redzu puišeļus spietojam ap novietotajām automašīnām blakus tirgum. Ja nu kādai mašīnai ir kādas sīkas buktes vai saskrāpēta virsbūve, tad iespējams, ka vainīgi tie divi puikas, jo viņi sviež tur, kur kaķi slēpjas - zem automašīnām!
Vecāki - lūdzu, skaidrojiet saviem bērniem, ka kaķi pagalmos kādam reāli arī pieder, it īpaši tie, kuriem ir siksniņas un tādēļ mešana tiem ar akmeņiem var izvērsties arī ar iesniegumu policijā. Ja redzēšu, ka tie paši skolas vecuma bērni apmētā kaķus vai mašīnas ar akmeņiem, nofilmēšu un video materiālu iesniegšu policijā, kas turpat 2 min gājiena attālumā. Man vienkārši negribās noskatīties, kā divi bērni bojā citu cilvēku automašīnas vai vēl sliktāk, nogalina kaķi ĻOTI publiskā vietā.... Kauns vecākiem!

Ogres iedzīvotāja , 2018-09-20 20:23:28

Ak tad to vinji tur dariija. Arii redzeeju, ka njemas ap taam mashiinaam. Beernu audzinaashanas truukumus ljoti biezhi var dzirdeet pie Griivas prospekta esoshajaa beernu laukuminjaa..., kad logs valjaa, tad taadus lamuvaardus un citas lietas no siikajiem naakas redzeet un dzirdeet, ka taisni briinies par " mazajiem engjeliishiem" un vinju radiitaajiem. :(

milda , 2018-09-20 21:30:24

Jā, tiešām. Nebiju iepriekš pievērsis īpašu uzmanību, bet jā - tieši pēdējā mēneša laikā Grīvas prospekta rajonā pamanīju, ka ir latviski runājoši puišeļi, kas izteikti lamājas krievu lamuvārdiem; teritorija: basketbola laukums pie Rīgas 6 - Grīvas prospekts (pagrieziens uz tirgu) - teritorija līdz tirgum. Mani pārsteidza tie krievu lamuvārdi - vai tie puikas vispār paši saprot, ko saka? Bet ja viņi tā rīkojas, kā te rakstīts...

Pašvaldības policija? , 2018-09-20 22:01:38

Bērnu laukumiņā jau ir OK, ka bērni skraida svaigā gaisā, spēlējot bumbu vai braucot ar skrejriteņiem, bērniem bērnu lietas, tādas lietas nekad nav traucējušas. Taču ar akmeņiem sviest kaķītim, tas ir kaut kas ārpus adekvātas uzvedības, tā jau nav spēle vai kaut kāds tipiskais skolēnu nedarbs, tā ir cietsirdība,nemotivēta agresija.

Ogres iedzīvotāja , 2018-09-20 22:30:02

redzēšu tos mērgļus darot pāri kaķiem, rīklē tos akmeņus sīkajiem izdzimteņiem sabāzīšu. Lai iet apmētā ar akmeņiem savus abdolbījušos nevecākus. Policija pakratīs ar pirkstu un viss, tie tak mazi bērniņi, jptvmķ

ja , 2018-09-20 23:20:48

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet