ceļarullis

vai kāds var pateikt kam sūdzēties par to ka jauno D-pils šoseju remontējot nejēdz normāli uztaisīt nobeiguma kanti? vai tie fakinie remontstrādnieki paši ar auto nebrauc un nejūt to sitienu kas sanāk uzbraucot uz augstākas malas?

vārdā , 2018-05-23 15:15:45

viss ir galīgā d..rsā. Lašupes izrakātas kā Kangaru kalni, un tas gliemežu temps ir vienkārši apbrīnojams.

tas , 2018-05-23 15:20:22

Viss ir kārtībā ko čikst atkal :DDDDDD

kuka , 2018-05-23 15:35:32

vai tad Čakstes prospektā vispār kaut kas notiek?

vilcene , 2018-05-23 16:26:49

Ja kāds nav pamanījis, tad nekas nenotiek arī ar Kultūras nama kāpnēm, tuneļa kāpnēm un arī nosacītās jaunās estrādes darbi apstājušies. Šajā pašvaldībā kāds šos procesus arī uzrauga?!

de vaškevics , 2018-05-23 18:35:41

šodienas šedevrs uz šosejas kur jāgriežās uz Pārogri vienkārši bomba!!!! nevar uzlikt ka kreisais pagrieziens aizliegts bet uzliek zīmi griesties tikai pa labi t.i Daugavā!!! un menti uzreiz atrada zelta āderi!!!!

līkums , 2018-05-23 20:32:59

šodien īsti nesapratu par kreiso pagriezienu uz Dārza ielu pārbraucot pāri tiltam. Braucu garām un griezos pie nākamā krustojuma.

es , 2018-05-24 00:15:38

Ir ir glupi tie darbinieki, kas strādā tur! Firma "Binders un CO" un policisti arī debili, skumji, ja godīgi! Aiz pautiem un pakārt visus iesaistītos uz tilta!

Nauris , 2018-05-24 13:20:15

Ir ir glupi tie darbinieki, kas strādā tur! Firma "Binders un CO" un policisti arī debili, skumji, ja godīgi! Aiz pautiem un pakārt visus iesaistītos uz tilta!

Nauris , 2018-05-24 13:20:15

Tavs tētis taču arī tur strādā!

Naudu! , 2018-05-24 16:16:09

šodien Maximā ap 18.00 tukšs stāvlaukums jo nevar iebrakt :D jo visi kas iebraukuši nevar izbraukt .... piz...c hrenovie satiksmes organizētāji....

purkšķis , 2018-05-25 22:06:15

un kas vēl rīt notiks, jo estrādē koncerts. Jautrība garantēta uz ilgu laiku.

hi hi , 2018-05-25 22:57:04

Kas gan būtu ogrenet forums bez spilgtajiem epitetiem. Par Kangaru kalniem labs.

Kristāldzidriņa , 2018-05-26 23:33:30

Likum, ja būtu zīme " pa kreisi nogriesties aizliegts", tad Tu saprastu, ka tālāk jāpārkārtojas pa labi? Tagad jābrauc Daugavā?

Arnis , 2018-05-29 00:24:42

Mes dirbame ir specializuojamės, kad padėtume jums užsiregistruoti į TOEFL, IELTS, IDP, ESOL, GMAT CELTA / DELTA, DEGREE, DIPLOMAS ir kitus anglų kalbos sertifikatus. Gaminame TOEFL ir IELTS, ESOL, CELTA / DELTA, DEGREE, DIPLOMAS anglų kalbos jums lengvai.

WhatsApp .............................. + 12182884075
Susisiekite .............. gointernational61@gmail.com
Skype ............... freevisa334
Nuoroda: https://www.youtube.com/watch?v=ijbfWXKBIwk

PIRKTI FAKE IR REAL PASSPORTO VAIRAVIMO LICENCIJĄ ID CARD VISA SSN
Mes turime ilgametę patirtį gaminant originalius kokybės realius / klaidingus pasus, ID, vairuotojų licencijas ir daugybę kitų asmens tapatybės dokumentų, kurie tikrai pigūs tokiose šalyse kaip; Šveicarija, Jungtinė Karalystė, JAV, Ispanija, Švedija, Australija, Austrija, Kanada, Čilė, Danija, Ekvadoras, Suomija, Prancūzija, Vokietija, Izraelis, Naujoji Zelandija, Pietų Afrika, e.t.c.
Pasai su lustu šioms šalims taip pat gali būti: Australija, Austrija, Suomija, Vokietija, Malaizija, Nyderlandai, Švedija, Šveicarija, Tailandas, Jungtinė Karalystė, JAV, e.t.c.
Mes taip pat galime pateikti dokumentus, tokius kaip leidimas dirbti, JK, JAV, Italijai, norėdami nurodyti kelias.
Galite tiesiogiai susisiekti su mumis, norėdami gauti papildomos informacijos ir pateikti užsakymą per žemiau esantį adresą ..

Pirkite originalą, pasą, atpažinimo korteles, vizą, vairuotojų licenciją, "Toefl", "Ielts", "Toeic", "Celta / Delt"
PIRKTI netikrą britų pasus (JK), amerikiečius, kanadiečius
Neteisingas tapatybės kortelės internete JAV, vairuotojo pažymėjimas
Pirkti netikrą gimimo liudijimus
PIRKTI FAKE VAIRAVIMO LICENCIJĄ
Įsigykite nekilnojamojo ES / JAV / Didžiosios Britanijos / Kanados pasus, vairuotojo pažymėjimą, asmens tapatybės korteles, vizas, JAV žaliąją kortelę ir pilietybę.
pirkti originalius / padirbtus pasus, vairuotojo pažymėjimą, asmens tapatybės kortelę, gimimo liudijimus, diplomus, universitetinius laipsnius ir pan
PIRKTI AUKŠTOSIOS KOKYBĖS ARBA REALIZUOTOS PASSPORTO, ID KORTELIŲ, VAIRUOTOJO PAŽYMĖJIMĄ, PATARIMĄ, tikruosius ar padirbtus pasus, vizą, Prancūzijos vairuotojo pažymėjimą, asmens tapatybės korteles, diplomus, gimimo liudijimus ETC
Pirkite Visa, pasą, asmens tapatybės kortelę, gimimo liudijimą, vairuotojo pažymėjimo stenogramas
Pirkti originalius FAKE pasus, ID kortelių tvarkyklių licenciją
Geriausia kokybė Naujumas tikros prekės nuo suklastotos ID ir pasus, santuokos liudijimus ir vairuotojo pažymėjimą ir tt pirkti dabar aukštą kokybę, mes turime geriausius hologramas IR dauginimo aparatai su daugiau nei 13million out dokumentų cirkuliuoja per world.-ID Scan-Taip ...- hologramas : IDENTINIAI-BAR KODAI: IDS SCAN-UV: YESIDAS, KURIE GREITAI LAIVU

Mes garantuojame ir siūlome aukštos kokybės padirbtus sąskaitas šioms valiutoms;
EUR - euras
USD - JAV doleris
GBP - Didžiosios Britanijos svaras
INR - Indijos rupija
AUD - Australijos doleris
CAD - Kanados doleris
AED - Emyrato dirhamas
ZAR - Randas
CHF - Šveicarijos frankas
CNY - Kinijos juanis-ženminbi
MYR - Malaizijos Ringgitas
THB - tajų batis
Mes gaminame realius, registruotus ir neregistruotiems pasus, vairuotojų sąrašą šioms šalims:
JAV, Australija, Belgija, Brazilija, Brazilija, Kanados, Suomijos, Suomijos, Prancūzijos, Vokietijos, Olandijos, , Meksika (Meksika), Pietų Afrika, Regionų, Kanados, Prancūzijos (Olandijos) (Olandijos ir Olandijos), Vokiečių (Vokietija), Didžioji Britanija (Jungtinė Karalystė), Diplomatinės, Kamufliažas,
DplicatesUSA (Jungtinės Valstijos), Australija, Belgija,
Brazilijos (Brazilijos) pasus parduoti,
Registruotas ir neregistruotas visų šalių pasas. Visas, biometrinis pasas, laipsniai, vairuotojų pažymėjimas, I.D kortelės. Mokymo pažymėjimai M GCSE, A lygiai,
Aukštosios mokyklos diplomą Sertifikatai, GMAT, MCAT ir PASKUTINĖS patikros sertifikatus Naujumas gimimas, vedybos, ir mirties liudijimų, Naujumas pasų ir naują tapatybę Paketai, pakartotas, False Laipsniai / Diplomai iš daugelio povidurinio įstaigų iš viso pasaulio (turime virš 3000 šablonų failas) visos skirtos atrodo 100% identišką į original.Custom Spausdinimas (jei dar neturite šabloną failą - tiesiog rašykite mums kopiją ir mes galime padaryti bet kokius pakeitimus / kaip už savo puses) .second , pilietybė, asmens tapatybės identifikavimas, dokumentai, Taktiškas, tautybės, kaip, kur, gauti, gauti, įsigyti, pirkti, kad, kurti, a, pasas, asmens tapatybės, Didžiosios Britanijos, Hondūras, Didžiojoje Britanijoje, JAV, JAV, Kanados, Kanados , užsienio, viza, šveicariška, kortelė,
ID, dokumentas, gauti, vizos, kortelės, užsienio.
Nedvejodami susisiekite su mumis bet kuriuo metu ir bet kokiu pasirinkimu.

WhatsApp .............................. + 12182884075
Susisiekite su el. Paštu ....................... gointernational61@gmail.com
Skype ............... freevisa334
Nuoroda: https://www.youtube.com/watch?v=ijbfWXKBIwk

mark carlson , 2018-06-30 19:44:17

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet