Ogres Namsaimnieka LOGO

IA “Ogres Namsaimnieks” informē, ka no 2020. gada 1. maija uzņēmumam ir jauns logotips, kas turpmāk tiks izmantots, reprezentējot uzņēmumu.

Lēmums par logotipa maiņu tika pieņemts, jo iepriekšējais logotips pietiekami skaidri neatspoguļoja uzņēmuma pamatdarbības jomu – daudzdzīvokļu dzīvojamo māju pārvaldīšanu. Jaunajā logotipā iekļauts daudzstāvu dzīvojamās mājas siluets, taču tam saglabāta jau ierastā tumši zaļā krāsa, kura tika izmantota iepriekšējā logotipā.

Pēc 2020. gada 1. maija uzņēmuma jaunais logotips tiks izmantots gan dažādos uzņēmuma dokumentos, gan arī mājas lapā un “Facebook” lapā.

Bagātie , 2020-05-14 16:02:20

Bagātnieki . Drausmīgi beidz gadu ar mīnus 177 046 eur un tagad maina kaut kādu logo. Tur vispār grāmatvede ir kura varētu pateikt stop. Vai tur katrs visu gadu uz nebēdu bliež grābj un gada beigās rauj no mājām cik var. Interesanti ko klusē H ....kungs tuvojas taču vēlēšanu gads kamdēļ viņam vajadzīgs tāds kurš viņu velk riktīgā purvā.

Nu jā , 2020-05-15 08:06:18

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet