Ogrenet

"Jaukā pārdevēja"

"Ļoti patīkama" iepirkšanās veikalā Sonāte.
Iebraucu veikalā, lai iegādātos sevkaut ko pusdienās. Pienāca meitene, kuras vārdu diemžēl nezinu, kas vēlējās mani apkalpot. Es pajautāju, vai plovs ir silts, pārdevēja atbildēt nemācēja, tāpēc plovu pataustīja ar rokām!!! un teica, kas tas ir tikai nedaudz silts, uz ko es palūdzu iedot man divas ceptas zivs filejas.... Meitene paņēma maisiņu, ielika tajā savu roku, it kā veicot pareizu manevru lai viegli un ērti paņemtu zivi, taču pēdēja brīdī pārdomāja, paņema dakšu un taisījās ielikt ēdamo tajā maisiņā, kur tiko bija viņas roka, kas izskatījās diezgan pelēka( iespējam nemazgata), uz ko es palūdzu nomainīt maisiņu, norādot arī iemeslu..... Meitene tā arī izdarīja, taču nenoturējās un palūdza savu kolēģi: "Apkalpo lūdzu šo sievieti"!
A. godājamie/ļ.cienījamie veikalu vadītāju! Esiet tik laipni, pieņemot darbā jaunus cilvēkus , izskaidrojiet, ka ēdiens nav jāņem rokās! ( vismaz klienta klātbūtnē)

LG , 2008-07-14 13:06:11

Pasaki, kur tu iepērcies, un es pateikšu, kas tu esi...

Mona Lisa , 2008-07-14 13:15:49

tai pārdevējai aldziņa kādi 1,2 Ls stundā. ko var gribēt no cilvēka, kas ir gatavs par 1,2 Ls stundā strādāt? ne viņai izglītības, ne saprašanas.

G0G0 , 2008-07-14 13:22:06

LG varētu jau pati mājās gatavot ,lai nevadzētu vazāties pa veikaliem un krist citiem uz nerviem

:)) , 2008-07-14 13:27:21

sory nevajadzētu

:)) , 2008-07-14 13:30:34

;)) par to var neuztraukties, mājās gatavoju, taču darba laikā var ieēst kaut siltu arī, ne tikai bulciņas.
Kas attiecas uz nerviem, dikti šaubos, ka tu pati ļoti priecātos tādā situācijā.

LG , 2008-07-14 14:06:39

Atradusi arii , kur iet.PVD Sonaates veikals jau bija jaasleedz 2 gadi atpakal ... .

pics , 2008-07-14 15:36:43

Šodien ļoti līdzīgi atgadījās arī jaunai pārdevējai "Vārpas" veikalā. Jauns un varen labs exemplārs pieņemts darbā. Nenosmieties par viņas manevriem ar cepumu svēršanu....:)

vērīgā , 2008-07-14 16:28:23

Tad jau izcep to zivtiņu pati,jo cik rokās viņa pabija līdz nonāca līdz ēdājam?Gribas piebilst ka pārdevējas iziet sanitāro pārbaudi un kā lai pagatavo ēdienu rokām neskaroties?

lili , 2008-07-14 17:32:43

Vispār jau ir elementāra higiēna, sanitārie noteikumi un citas pašsaprotamas normas...domātas arī cilvēkam, kas strādā par Ls 1,20!!! Nedz alga, nedz izglītība šajā gadijumā nav noteicošā! :)

EP , 2008-07-14 21:53:37

Sanitaaraas normas 5 min pa piechuku agraak vareeja nokaartot, nezinu kaa tagad...

Osis , 2008-07-14 22:47:47

Nu ko gribiet no skroderjurkas?Nekas labāks nebūs, jo valsts redziet šim nepalīdz!

jurka , 2008-07-15 00:36:30

lili! Es tagad nerunāju par to kā gatavo! Runa iet par to, ka pārdevēja strādā ar naudu, kura ir pabijusi nez cik un kādās rokās, un tad mēs varam ņemt ēdienu ar plikām-nemazgātām rociņām.... Tu ar tā dari? Izglītība vai alga arī nespēlē nekādu lomu, jo ir sanitārās normas. Un es jau neko neteiktu, ja meitene nebūtu atteikusies mani apkalpot, viņai vienkārši nepatika tas , ka es viņai aizrādīju, taču tas bija ļoti mierīgā tonī un bez uzbraukumiem...

LG , 2008-07-15 08:42:48

Ir jau redzēts tas mierīgais tonis bez uzbraukumiem,bet ar kādu pārakuma daža pircēja izturas pret pārdevēju ,kaut no pašas nes ka blakus negribas atrasties .

zz , 2008-07-15 08:53:24

Tad jau jādarbojas kā operācijas zālē,viena pārdevēja kas savāc naudu .un otra sterila kas pieskaras tikai produktiem.Tomēr ja jau liekas ka tas nav man piņemams ,es ēdīšu paša gtavotu kaut ar nemazgātām rociņām

sl , 2008-07-15 09:09:38

vakar man arī palika ""'jautri"' Sonātē-prasu kafiju-man negribīgi uztaisa īsto, jo pārdevēja ļoti gribēja lai ņemu trīs vienā, kad paprasīju eklēru, tad pārdevēja gribēja ielikt to maisiņā kaut gan prasīju lai uzliek uz šķīvīša un liekot uz šķīvīša tā nošausminājās it kā būtu zirnekli vai kādu prusaku ieraudzījusi-mierīgi dodu naudu, viņa man -nu kā kaut ko tik treknu var ēst?-man īstenībā viss prieks bija pabojāts, jo saprotu, ka pārdevējai var būt savi uzskati par visu, taču varbūt tas jāpatur pie sevis -īstenībā iegāju ar tādu normālu pozitīvu attieksmi, taču izgāju vīlusies ...diemžēl-jāsaka ka pārdevēja bija tumšmataina neliela auguma pajauna

inga , 2008-07-15 09:39:50

Varbūt lai nav jāalgo katrai darbībai atsevišķu cilvēku derētu algot vienu bet pie pilna saprāta un ar veselu domāšanu? Ja piedāvā jau gatavu ēdienu vajadzētu piedāvāt arī pienācīgu pasniegšanas veidu, ne? Un ja es redzu, ka man būlku ņem ar plikām rokām, kas manuprāt tikai pašsaprotami NAV NORMĀLI, tad nav nekāds brīnums, ka pircējs pat runājot mierīgā tonī jūtās pārāks par pārdevēju...

Osis > sl , 2008-07-15 10:12:45

Veikalos ja liek zivis vai ko pārdevējām vienmēr jābūt vienreizlietojamiem cimdiem vai arī paņemt ar maisiņu un bulciņas liekot vajag būt standziņām! ;)

:) , 2008-07-16 14:29:20

Tik gudri ir priest par kādu atalgojumu viņa strādā, vai kāda ir izglītība! Bet...katram klientam ir tiesības - gluži tāpat kā pienākumi! Un ja pieklājīgi palūdz samainīt maisiņu, tas nenozīmē pasaules galu! Un klienta vēlmes ir primārās...

Leticija , 2008-07-18 10:20:19

Jociigi... bet mani tur vienmeer ir apkalpojushi ljoti laipni un patiikami. Es pat parasti pabriinos ka 2 naktii vai 4 no riita tik laipni speej apkalpot. Nu ne1 reizi pret mani nav nelaipni iztureejushies... varbuut pashi gaajaat lai pavilktu uz kashkji? ;)

Matiss , 2008-07-30 12:30:05

vo,ka saķersi vienreiz salmonellu...

tu , 2008-07-31 10:45:24

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)

Ogrenet