Ogrenet

San"tehniķis"

Gribu vērst lasītāju uzmanību uz SIA SANO tehniķu nekvalitatīvo darbu un bezatbildīgo attieksmi. Šorīt ap 9.00, kā bija norunāts ieradās viens šāds "tehniķis", nomainīja ūdens skaitītājus, sazīmēja papīrus un veikli azskrēja, pēc dažām minūtēm konstatēju, ka tualetē tek pie abiem skaitītājiem, zvanīju uz firmas ofisu (cita telefona jau nav) - kļūdīties var jebkurš, ap 11.00 atzvanīja man un teica - pēc stundas piebrauks. O.K. Atbrauca, pievilka divus uzgriežņus un pārlika plombas, ātri pa durvīm ārā un prom. Burtiski pēc divām minūtēm sāka sūkties aukstā ūdens skaitītājam otrā galā. Zvanīju atkal, līdz 16.00 nekādas reakcijas, zvanīju vēlreiz, atbildēja, ka šamais vairs neesot Ogrē. Kad pateicu, ka rīt man jāstrādā un neviens nebūs uz vietas solīja atsūtīt kādu citu, kurš vēl esot uz vietas. Pagaidām - 17.13 - ne čiku ne grabu.
P.S. Varētu jau pievilkt pats, bet kurš par plombu atbildēs, nu pārtrūks tur tā drāts.

Tāds lūk "serviss" dienas garumā, un par šito vēl nauda jāmaksā. Nepietiek, ka visa diena izčakarēta. Galu galā mans laiks maksā vairāk (tāda profesija).

jsteps , 2008-08-19 17:17:41

Nu ja par "šito" maksātu vairāk, būtu arī labāka kvalitāte.

bmw , 2008-08-19 17:45:06

O! Pie manīm šodien ar taisījās no Sano nākt, bet pēdējā brīdī atteicu, bikiņ samulsināja cena - gandrīz ls 35 par nieka diviem skaitītājiem. Rīgā maksā ls 10 gabalā! Nolēmu pameklēt lētāku firmu, piezvanīju sano tehniķim un pateicu, ka atlieku tikšanos.

Iksiņa , 2008-08-19 18:21:00

Ne jau es cenas nosaku. Bez tam vēl karstais virtuvē tik šķībi nolikts, ka lai saskatītu ciparus vai zemē jāguļas - jālien ar galvu kaktā.

jsteps , 2008-08-19 18:33:31

Nobiedējāt mani - pārbaudīju - šķiet viss normāli. Jo pie manis arī šodien "Sano" santehniķis bija (t.i., izskrēja caur manu dzīvokli - esot šausmīgi daudz darba) - 9 lati par vienu skaitītāju. Ieradās gan pusotru stundu pirms sarunātā laika (labi, ka sagadījos mājās), bet pretenziju nav.

Dore , 2008-08-19 19:58:21

Varbūt varat ieteikt, kuru firmu izvelēties. Mālkalnes lapā piedavā to SANO, OROLS, SANERMS, un OGRES SANTEHNIKA. Kādas cenu starpibas, kvalitāte?

### , 2008-08-19 21:43:41

Man pāris gadus atpakaļ arī bija santehniķis no Sano'' ļoti laba kvalitāte, saprotošs un kārtīgs. Viss normāli , protams , droši vien bija padārgs, bet laba kvalitāte. Tagad visi grib, lai taisa pa velti, bet paši neiet uz tādiem darbiem un nestrādā. Sēž birojos prasa 1000,-Ls. Paši nekā nejēdz. T';apēc arī valsts ekonomika tūtē salaista..Pameklē santehniķi, pameklē elektriķi, pameklē atslēdznieku , darba darītāju. Nav. Visi salīduši tur , kur nekas nav jādara un tikai naudu izspiest.Vai tad neredzat valsts iet bojā mudaku bars. Savas tautas mīlētāji.Cilvēki , kas bijuši ārzemēs, saka pat tai Lietuvā , visa zemīte apstrādāta, visu cenšas valsts labā darīt, šite visu apgānīt un sagraut.Kauns nav?

nu i nu , 2008-08-19 22:09:02

Nu normāli.... kā tad viņi tās cenas rēķina? Man skaidri un gaiši pateica - ls 17! Par vienu!!! Dore, tu uz kādu telefonu zvanīji?

Iksiņa , 2008-08-20 09:40:58

Es ar nupat zvanīju, 9 ls par vienu. Tālr.67563065.

### , 2008-08-20 10:19:25

Ūdens skaitītāja nomaiņa SIA "Sano Serviss" maksā Ls 9,- par gab. Ja no Jums paņēma vairāk - tad piezvaniet uz firmu un lai viņi paši tiek skaidribā ar meistaru, kas gribeja Jūs apšmaukt.

santehniķis , 2008-08-20 10:21:32

На прошлой неделе приезжал мастер что б проверить счотчики. Заходя в квартиру СНЯЛ !!!!! обувь. Приятно что сантехники стали другие. Если раньше - сапоги, перегар и сплошной мат, то у меня был человек в чистой форме, вежливый. За работу спросил 18 лат за два счотчика....

юра , 2008-08-20 10:30:46

Iksiņa! Jūs vispirms kārtīgi pārbaudiet informāciju, tad runājiet.Kam tad zvanījāt? Cik zinu, tad SIA "Sano Serviss" cena par viena skaitītāja nomaiņu ir Ls 9,-.

Inga , 2008-08-20 10:32:54

P.S. Да, была фирма Сано Сервис. (Это не реклама )))) )

юра , 2008-08-20 10:42:56

Es piezvanīju uz 67563065, tur man iedeva meistara mobilo (vot žēl, telefonā vairs nevaru atrast numuru!). Piezvanīju, paprasīju cik tad maksās. Man saka - ls 17 ar kapeikām par vienu. Par cik meistars runāja krieviski, tad tik vien spēju kā izdvest: "ofigjetj"...

Iksiņa , 2008-08-20 11:42:52

Man arī SANO prasīja 9,-Ls gabalā, Ogres santehnikai bij 8,- ls, Orolam 10,- ls, bet SANERMS vispār atbildēja ka Ogri neapkalpo......

Lūk , 2008-08-20 11:48:36

Cien.Iksiņa! Ja zvanījāt uz num. 67563065, tad runājāt ar mani. Es nevienam nedodu meistara tel.numuru, pati pieņemu pasūtījumus. Tā kā nevarēja Jums nosaukt meistars tādu cenu.
P.S. Starp citu, Ogrē strādājošais meistars ir latvietis. Tā kā kaut kas te neštimmē.... :) Varbūt Jūs te rakstat pēc pasūtījuma?

Sano Serviss , 2008-08-20 12:03:30

Varu arī pasūtīt, ja vajag... MAN IEDEVA MEISTARA NUMURU! Sieviete kas to izdarīja, arī nebija latviete, runāja ar akcentu.

Iksiņa , 2008-08-20 12:19:45

Dīvaini! Līdz šim biju pārliecināta, ka esmu latviete. :D

Sano Serviss , 2008-08-20 12:28:57

Jūs, cienītā, uz tualeti arī ar telefonu skrienat? Ēdat ar blakus telefonam? Nu nezinu es, kas man atbldēja! Zinu tikai to, ka tāda cena man nav pa kabatai. Varat uzlikt skaitītājus par ls 9? Lieliski! Bet nu tāpat vairs jums nezvanīšu, izrādās ir cilvēki, kas to dara par vēl mazāku naudiņu.

Iksiņa , 2008-08-20 12:34:01

Jebkurā gadījumā neviens nebūtu devis Jums meistara tel.numuru. Un tādas cenas mums vispār nav, ir tikai tie Ls 9,- par nomaiņu un Ls 30,- par uzstādīšanu. Ak jā! Ls 19,-, ja gadījumā kāds vēlas gluži jaunu skaitītāju.

Sano Serviss , 2008-08-20 12:47:42

Man jau ir gluži jauni skaitītāji, esmu pirmais lietotājs. Un kas man "ļoti" patīk - atnāks meistars, paņems manus jaunos un uzliks kaut kādus apbružātos un nospļaudītos. Manai vecmammai Rīgā tieši tā arī izdarīja.

Iksiņa , 2008-08-20 15:36:22

Gluži jauni? Pirms nedēļas uzlikti? Via tomēr jau 4 gadi stāvējuši?

kafija , 2008-08-27 12:45:18

man arī atnāca meistars pamainīja skaitītājus, tagad virtuve pludo, nav laika viņiem piezvanīt, jāstrādā. Nesaprotu kāpēc jāmaina skaitītāji, nevar atnākt ar lielu gumijas šļauku uzmaukt uz krāna citu skaitītāju (precīzu) un salīdzināt, ja nav starpības tad priekškam mainīt. Lēti jau bija 9ls par 1gab, bet nu kvalitāte ar atbilstoša cenai, tagad virtuvē aizgriezām ciet krānus. viens skaitītājs bija tikai 9 kubus ar ūdeni saskaitījis un to ar nomainīja, pret kaut kādu kuram jau 160. Ar prātu laikam tur īpaši neviens nedraudzējas, vai nu tā ir vnk. piepelnīšanās akcija!

Arvo , 2008-08-28 14:35:27

Pienācis brīdis pārbaudīt skaitītājus.... Jau 2 ned,zvanos uz SANO,santehnikīs nevar atrast laiku pat piezvanīt ,lai vienotos par laiku. Dāmīte atbild,ka vel neesot pienākusi mana kārta 2nedēļu laikā!!! Atvainojiet ka patraucēju...... Zvanu Ogres santehnikiem- uz abiem uzrādītajiem nr.3stundu laikā neviens vel nav pat atbildējis.... Atvainojiet par uzbāšanos.... Cienījamā Mālkalne varbūt var ieteikt nopietnākus kantorīšus.

Jurka , 2008-09-19 12:09:20

Bļin, man arī Sano pirms pāris mēnešiem mainīja Skolas ielā 1B. To, ka sāka pamatīgi pludot, pamanīju tikai pirms pašas izbraukšanas ilgā ceļojumā. Par laimi varēju visu krānu aizgriezt. Bet kas būtu noticis, ja es aizlaistos prom un nepamanītu pludošanu? Kaimiņi mani nosistu.
Kaut kā daudz to sūdzību par pludošanu, tāpēc esiet gan uzmanīgāki ar to lietu, Sano.

Vēl man likās, ka Sano ir baigais monopols Ogrē, jo cenas sarunātas visiem vienādas, bet konkurenti vai nu neapkalpo Ogri vai vispār nav sazvanāmi. Kā tur īsti ir, ko?

St Kitts , 2008-09-19 16:20:52

Es jau te negribu Jums jautrību bojat, bet SIA"SANO" ar montāžu vispār nenodarbojās.Tikai vairumtirdzniecība. Visu labu.

SANO , 2008-10-31 12:57:06

beidzat te sudus dziit. un iedodat kads vienreiz kadu sakarigu santehnika nr. ogre.

klients , 2009-10-28 16:10:34

Sano=SUUDS

santehnikīs , 2009-10-28 22:29:44

Man visus santehniskos darbus veic Ogres santehnika, i divreiz lika skaitītājus, i radiatorus, ļoti kvalitatīvi un lēti. Tikko vasarā nomainīju skaitītājus par 7 ls.katrs.Pārējie nagu maucēji.Es ar to santehniķi sadarbojos jau kādus sešus gadus vai pat vairāk. Nekādu problēmu.Mans kaimiņš ar apmierināts.

klients , 2009-10-28 23:22:17

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)

Ogrenet